• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Arkadaşlar ben chara giriyorum ama charı tanımıyor bot. Skiller olsun isim olsun hp mp hiç biri güncellenmiyor. Birşey mi yapmam lazım? Bot ayarları oldugu gibi duruyor.

Atomix sro oynuyorum ben fakat bende sw nin ip sini bilmiyorum ayarlıyorum start diyince c4 veriyor ne yapmam gerek . İp yi nasıl bulabilirim veya bilen söyleyebilirmi

kardeş glory sılkroadda calısmıormu bot gırıorm calısmıor ndnını solermısın vıdeodakı gıbı yaptm ama olmuor ??

media.pk2 den anlamamama rağmen kendi charım olan glavie için 120lwl skillerini ekleyebildim diğerlerini vaktim olduğu zamanlarda eklerim

cave b1de start'a basıyorum dc veriyor ?

----------

DeadlyTouch♥;1761861' Alıntı:
Arkadaşlar ben chara giriyorum ama charı tanımıyor bot. Skiller olsun isim olsun hp mp hiç biri güncellenmiyor. Birşey mi yapmam lazım? Bot ayarları oldugu gibi duruyor.

Loaderda Port Girmeyi Unutmuşsundur :)

Fix skill yada add xy point demedin galiba.

----------

Botu baştan kurabilirsin, yada çarın ayar dosyalarını slip baştan ayarlayabilirsin. Deneme yanılma yoluyla çözülüyor çözülürse tabi :(

Kardeşim,Edx. Loaderden portu girerek (10003) Start! 'a basıyorum ve Client açılmaya başlıyor tam login kısmı gelecekken ''Disconnect From Server'' yazısı geliyor ne yapabilirim ?

10uhh.jpg

kardeş glory sılkroadda calısmıormu bot gırıorm calısmıor ndnını solermısın vıdeodakı gıbı yaptm ama olmuor ??

Glory Sro nun ip sini yazman lazım phconnector.ini dosyasına.

----------

Kardeşim,Edx. Loaderden portu girerek (10003) Start! 'a basıyorum ve Client açılmaya başlıyor tam login kısmı gelecekken ''Disconnect From Server'' yazısı geliyor ne yapabilirim ?

10001 ve 10002 numaralı portlarda başka clientler açıkmı? Yani 3. clientimi açıyorsun?

Charımı seçiyorum giriyorum kd bota bakim derken kd bot açılmıyo yanıt vermiyo oluyor. ?

Geri