• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

saçmalığa bakarmısın :S botun verdiği hataları düzeltme konusuna ulaşamıyorum ne alaka beyler ?

ya bi skill bastıramadım seçip vuruo ama skill vurmuo :S :S yardımm

Koşma Drug acıyomu bot ben göremedim de ? seceneklerde bilen varsa yardımcı olablirmi ?

yav loaderla launcha kadar herşeyi yapıyorum biri yardım etsin nolur Net Error

You have been diconnected from the server hatasını alıyorum.

phConnectordanda deiştirdm ip yi loaderdanda dogru ip sorun ne anlamadam ya

​Bende aynı hatayı alıyorum.Nedeni ne olabilir?

ya beyler ben sorunsuz bota giriş yapıyorum , charımı görebiliyorum her şey normal gözüküyor ama ana bot penceresi donuk kalıyo açılmıyo 2 gün önce böyle bi hatayla karşılaşmamıştım. Bunun çözümü nedir?

Beyler botun günceli indirmiyorsanız bana söyleyin hemen upload edip size her türlü yardımcı olabilirm böyle sorunları olanlar bana öm den ulasabilirler.:)

pet'e sadece novaları nasıl toplatabiliriz

----------

bide pet filtresi çalışıyormu ???

Teşekkürler fakat cleric silahı değiştirme olmuyo bide bot çok donma yapıyo güzel bir bot yapılması lazım :((

Arkadaşlar Boy iyi Güzelde General Ve Champion Moblarından Cıkan Goldları Toplamıyor Onunla İlgili Bi Çözüm Varmı ?

sgbaov2l.png

phconnector.exe tıkladığımda bu hatayı alıyorum bunun çözümü nedir acaba ?

Bende bu hatayı alıyorum bi yardım edin.
Ayrıca bu link akldırılmış:https://www.maxigamerz.com/f606/k...umleri-156709/

Son düzenleme:
Ya Hacı Bu Bot Jüpiterdeki canavarları Görmüyor sanırım Konu açaçacak Yer bulamadım Sorunumun yanıtını burada Bulmaya çalışacağım

Botu sorun suz Bir şekilde açıyorum Jüpitere girip ADD diyorum ama olduğu yerde dönüp duruyor MObsların üzerine tıklamıyor

Bunun için Bir dosya filan mevcutmu mevcut ise Link ata bilirmisiniz acil..

Bot açarken acayip yazı cıkıyor ve hata veriyor. Ayrıca Skills yerlerinde skiller görünmüyor yardım Pls.

Geri