• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Bende İlk önce Error veriyo sonra Microsoft C++ .... Hatası veriyo. Bi yardım Lütfen

Arkadaşım ben bota sadece nova toplatmak istiyorum pete yani ayarları yaptım petin oyundaki ayarını sadece gold toplama olarak mı yapıcam ?

Güzelde Eu Lara Gelince botta buf basma özelligi yok bunun içinde bota ve oyuna uyumlu olan bi buffer programı yokmu calışan :s

kardes bot u acıyorum hersey guzel fakat edx loaderdan port 10001 yazıyorum soldakı kutucuga tıklıyorum start a basıyorum sro client acıyor slogan cıkıyor ekrana olece kalıyor devam etmıyor problem nedır yardımcı olurmusun

PhConnector'a tıkladığımda öyle kalıyor çalıştığını zannetmiyorum simge durumuna küçülmesi gerekmezmi?

PhConnector adlı programı açıyorum ondan sonra kdbot a tıklıyorum ve Err load :Skil.txt hatası veriyor daha da açmıyor ne yapmam lasım yzar mısın

Ben herşeyi yapıorum oyuna giriorum start bota basınca dc yiyor nasıl düzeltebilirim ?

Skill.txt

Skill.txt yüklenirken %100 de kalıyor ilerlemiyor. Link Vermişsiniz Lakin Link de Filtrelenmiştir diyor. Başka Bir Link Verebilir misiniz?

Alla alla ben bu botu hiç sevmedim arkadaş bot kafasına göre bazen açılıyor bazen açılmıyor. Dc yiyor bi garip bot :):)

Kardes Her sey Tamam oyuna gırıyorum ondan sonra skıllerın bulundugu Hayalet Sımgelı bota tıklyıorum gozukmuyor acılmıyor yardın edersen

----------

Abi oyuna gırıyorum Her sey tamam Bota tıklıyorum bot gozukmuyor Hata yok sadece bot gozukmuyor

----------

abi OYUNA GİRİYORUM BOT YANIT VERMIYOR DİYOYR ABİ YARDIM ACİL :::::)

Geri