• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot %100 Performans ..!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan peopless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ArkadasLar Agbot'u ındırmek için (Agbot 3.2.7 - 28 Mart 2010 Güncellendi - Resimli Anlatım) Adlı Konuya qirdim fakat mesaj yazamadıqım için burayı tercih ettm ilk bastakı agbot indirme sitesine tıkLadıgımda agbotu indirme sitesi geleceğine rev6 cıkıyor cok kez denedım ama olmadı baska link koyar mısınız indire bilceğim yada bu sade bnde mi oluo bnde oluyorsa neden bi yardım ederseniz sevinirim...

ArkadasLar Agbot'u ındırmek için (Agbot 3.2.7 - 28 Mart 2010 Güncellendi - Resimli Anlatım) Adlı Konuya qirdim fakat mesaj yazamadıqım için burayı tercih ettm ilk bastakı agbot indirme sitesine tıkLadıgımda agbotu indirme sitesi geleceğine rev6 cıkıyor cok kez denedım ama olmadı baska link koyar mısınız indire bilceğim yada bu sade bnde mi oluo bnde oluyorsa neden bi yardım ederseniz sevinirim...

agbot .net dene

Link düzeltildi indirebilirsiniz konudan.

güzeL SoRu GuzeL paylaşım umarım son sürümde çalışır Ellerine sağLık kaRdeşm :-x

teşekkürler kardeşim bu bot da block yeme şanşımız warmı ?

paylaşım için saol... ama benimkinde bir sorun war
1. sorunum şu benim char wizard/bard bard sikillerinden noise be koşmayı basmıyor eline bard bile almıyor sadece sikile basıyor elinde staff varkende basmıyo haliyle :) bütün buff ayarlarını yaptım bundan eminim buff silahını ve attack silahını ayarladım ama yine aynı
2. sorunumsa şu : canavaları görmezden geliyor yanında ki canavara vurmuyo dolaşıyo bir sag bir sola
3. sorunum ise şu : alan ayarı ben ısro bot kullanıyordum onda alan ayarını 70 yaptıdaki alanla , agbotda 25 yaptım alan aynı bu botda mı böle yoqsa hata mı var ?

NOT : 3. sorunda şöle bişey keşfetdim alan 25 yaptımda alandan çok uzaklaşıyo ama uzaklıştı alandaki canvarları öldürmüyo...

en yakın zamanda cevaplarını bekliyorum

paylaşım için tekrar saol

paylaşım için saol... ama benimkinde bir sorun war
1. sorunum şu benim char wizard/bard bard sikillerinden noise be koşmayı basmıyor eline bard bile almıyor sadece sikile basıyor elinde staff varkende basmıyo haliyle :) bütün buff ayarlarını yaptım bundan eminim buff silahını ve attack silahını ayarladım ama yine aynı
2. sorunumsa şu : canavaları görmezden geliyor yanında ki canavara vurmuyo dolaşıyo bir sag bir sola
3. sorunum ise şu : alan ayarı ben ısro bot kullanıyordum onda alan ayarını 70 yaptıdaki alanla , agbotda 25 yaptım alan aynı bu botda mı böle yoqsa hata mı var ?

NOT : 3. sorunda şöle bişey keşfetdim alan 25 yaptımda alandan çok uzaklaşıyo ama uzaklıştı alandaki canvarları öldürmüyo...

en yakın zamanda cevaplarını bekliyorum

paylaşım için tekrar saol

benimde aynı sorunlar vardı beleş bi botdan ne beklersin srobot yada sroking al en iyisi kardeşim şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım ama şuana kadar en iyi bot sbot ama idareten de en iyi bot srobot :)

Süper bir açıklama olmuş ama bir şey soracaqım..İbot kadar güzeL kasıyoRmu ?? :):D

İbot iyi kasmaya kasıyorda 10 dakkada bir giriş yaparsan, yani başında beklersen kasıyor yoksa sürekli dc oluyo bırakıp gitmeye gelmiyor. agbotta da silah değiştirme sorunlu. Uzun süredir agbotu kullanmıyorum bunda da sürekli dc oluyomu bilmiyorum. Sürekli dc olmaktansa yavaş kasılsın daha iyi ama işte eu çarlarda sorun oluyor. Şu anda ibotu pek tavsiye edemem.

Dc sorunu agbotta var sanırım ama ben daha hiç karşılaşmadım

Hiç dc olmuyormu, salıdan beri kasıyonmu yani? İbotta 10 dakkada dc olmadıysan 12. dakkada kesin olmuştursun o derece bi iğrençlik var yani. ibot günde 5 saat kassa şükür namazı kılarım herhalde.

Geri