• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Güncellendi.

Not : Sakın agbot.exe olarak kullanmayın adı agbot.exe ise değiştirin ben otomatik rarda Rev olarak değiştirdim.Sebep yeni koruma önlemi.

agbot 2.9.16 da bir süre sonra kendiliğinden kapanma problemi var.2.9.10 sürümü çok daha iyi bir sürümdü.2.9.10 u upload edebilecek ya da çözüm sunabilecek var mı?

Bilgisayar tarihini geri al dene kapanma genelde ondan kaynaklıyor böyle saçma bir hata becersini gösteriyolar arada. :hihi::hihi:

media packeri yaptıktan sonra silkroad exeyi çalıştırın eger siteyle ilgili problem veriyosa pack doğru olmuştur ve nuconnectoru çalıştırıp botuda açtığınızda loaderler girin bir problem olmuyo çarıda görür.

yha ne olur yardım et bana senin dediğin gibi media patcher olmadı tamam filan gelmedi
en kısa zmn da cevabını bekliyorum yardım et

ya media patcher ayarını yaptım ondan sonra hiç bir şey gelmedi öle kaldı yardım plssss

MediaPacther ı silkroad klasörüne at resimlerdeki gibi ayarla. Ardından nuconnecter ya da srproxy kullarak agbot u başlat .Bu kadar .

ya bende bot algılamadı adamı

MediaPacther yap yada rumata loader ile çalıştır.

siteden sro proxy diye arat çıkıyor. Ama bir faydası olmaz. Şuan oyuna girebiliyorsun ama botu çalıştırdığın zaman atıyor. O yüzden agbot un yeni sürümü çıkana kadar elle kas veya stall aç....

vista olan bilgisayarımda start yazısı gelmiyor xp olan bilgisayarda geliyor vistaylamı alakalı acaba??

Agbot'a Güzel Ayar yapınca gerçekten güzel kasan bir bot ama güzel ayar yapmakta bir sorun

agBot berbat durumda.Neden derseniz...
1- inanılmaz bir şekilde yavaş kasıyor!( 10saniyede 1 yaratığı zor kesiyor! )
2- Buffları adam gibi basmıyor! ( birini basıyor.diger buffı basamayınca oyun ???? veriyor )

agBot çok kötü durumda arkadaşlar kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem.Şuan sürekli güncel tutulan iBot'u kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim...
agBot kullanıp sinir krizine gireceğinize iBot kullanıp güzelce kasılın...

ben de boyle oluyor nıckım botta yazmıyo ne yapmam klazım acaba ?

ok da çalıştırdım tşkrlr karakteri girdiğimi görmüo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri