• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bişi sorabilirmiyim Belki Daha Once Cevaplandırılmıştır Bilmiyorum ama Bu botla S.Botun Ban Yeme Sansı Aynımı?

Tabikide aynı değil :D

krds bot kurdum hersey calisiyor simdide durmadan silah degistiriyor bu ne is ya lutfen bi yardim etseniz

:D.Bir ayarlayamadın sende botu :D Sen baha charının bilgilerini ve kaç lv liklerde bağlamak istediğini yaz ben sana cuma günü süper bir script hazırlarım.Neden cuma dersen 5 günde 7 yazılı olunca pc açma şanşım yok.Cuma %80 açarım .Açınca ilk sana hazırlarım tabi istersen. :D

dostum script ayarları dediğin şey bot ayarları mı yoksa bu indirilen scriptlerden mi bahsediyorsun? he bide recovery basılmıyor nedense değiştirip duruyor staff ile cleric silahını

Burda dediğimiz script botun komutları .Yani ilk dediğin gibi bot ayarları.Scriptleri kontrol et.Kesin buff silahı ayarlarında problem var.

skill liste4sine basıyom skiller cıkmıo neden

Botun giriş ayarlarında hata yapmışın yani.Bot charını görmüyo.Bunun için listede çıkmıyo so tekrardan botla gir oyuna.Düzelecektir

Konu gereksiz,zaman aşımına uğramış,şuanki güncelliğini yitirmiş mesajlardan arındırılmıştır.(186 Mesaj)

Acil yardım ( start bot) diyorum ama bot yerinde duruk skıl falan hebsini ayaradım mobslarda var yanında +++scribt olmasa ölunce iksir alıb gelmezmi msj olarak cvb beklerim lutfden yardım

ACİL YARDIM( start bot) diyorum ama bot yerinde duruk skıl falan hebsini ayaradım mobslarda var yanında +++scribt olmasa ölunce iksir alıb gelmezmi msj olarak cvb beklerim lutfden yardım

Arkadaşım ilk önce sakin ol lütfen :D script olmazsa olmazıdır bu botun.Sorununuzu daha açık bir şekilde Sorunlar ve Çözümleri bölümüne konu açarak belirtiniz.İsterseniz scriptinizi buraya koyun bakalım bi sorun nerede.Ayrıca büyük harfle yazı yazmayınız yasaktır bilginize...

İyi forumlar...

ya umit abi botu indirdim ancak SrProxy denn bi dosya yok rar'ın içinde acil yardım ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri