• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.cı wep hatası hayla dvm edıyorum bardı elıne alınca char sapıtıyor warmı bır cozumu

2.cı wep hatası hayla dvm edıyorum bardı elıne alınca char sapıtıyor warmı bır cozumu

Malesef buna bizde çözüm bulamadık AgBot un bir (-) yönü bu sorun genellikle 2. weapon için 1 den fazla skill atandığı için çıkabiliyor.Ben mesela cleric kullanıyorum 2. weapon sadece recovery açıyorum yani tek skill ayarlıyorum.Sizde böyle deneyin sorununuz çözülebiir.

clericde kafayı yıyıormu ? bende bardı takınca bı staff bı bard kafayı yıyıo

eskiye göre daha düzgün, benim anlamadığım bu botu yapanlar bu kadar basit yöntem varken neden hala düzeltemiyorlar.
1.si 2 kez değişmeyi deniyor silahı buda lag varken tekrar eski silahı geri alıyor. kesinlikle 1 den fazla silah değişmeye çalışmasa düzelicek.

2.si diğer botlardaki gibi kasadaki 1 kutuyu free konuyma getirsinler oraya buff silahını koyalım o şekilde değişsin. diğer botlar bu sayede sorunsuz değişiyorlar.

son sürümde sorun var arkadaşalr bot sapıtıyor. olayları geriden algılıyor öyle bir konuma geliyorki botu durduruyorsun o hala durdurmadan önceyi takip ediyor. hp iniyor çıkıyor, zaten pc başında yoksanız char ölüyor.

eskiye göre daha düzgün, benim anlamadığım bu botu yapanlar bu kadar basit yöntem varken neden hala düzeltemiyorlar.
1.si 2 kez değişmeyi deniyor silahı buda lag varken tekrar eski silahı geri alıyor. kesinlikle 1 den fazla silah değişmeye çalışmasa düzelicek.

2.si diğer botlardaki gibi kasadaki 1 kutuyu free konuyma getirsinler oraya buff silahını koyalım o şekilde değişsin. diğer botlar bu sayede sorunsuz değişiyorlar.

son sürümde sorun var arkadaşalr bot sapıtıyor. olayları geriden algılıyor öyle bir konuma geliyorki botu durduruyorsun o hala durdurmadan önceyi takip ediyor. hp iniyor çıkıyor, zaten pc başında yoksanız char ölüyor.

Son sürümle ilgili söylediğiniz hata bizden kaynaklı birşey değil.Eğer sürekli yapıyorsa o problemi oyunu silin botu silin hepsini baştan kurun birde scriptinizi güncelleyin yani scriptinizi yeniden hazırlayın sorun ortadan kalkar büyük ihtimalle.

İyi forumlar...

arkadaşlar lütfen yardım mediapatcher i bulamadım nasıl yapıcam

AgBot çalışıyor bu sürüm 1.32 ile Ban yersem yarın yazarım:]

Selam benim yazdiklarmi neden sildin ben onu anlamadim bak soru sordum ki su an loader yok bu botu nasil calistira bilirim??? edx loaderle calistirirsam ban yermiyim???

ümit abi botu yukledım butun dedıklerını yaptm ama rar'ın içinde srproxy.exe yok yardım edersen sevinirim :)

Ne olur biri bana soylesin ben shu an agbotu srproxy ve edx loaderle kullana bilirmiyim ve bu hackshield tarafindan tesbit edilirmi?
media patcher kullanmak istemiyorum o uzden bunlari soruyorum

eeeeeeeeeeee anlatsana kardes sunu nasil kurucam bu dakika media patcher kullandim amma hach shield bunu tesbit etdi ve eror verdi o zaman neyle kullaniyim soylesene bir acik sekilde izahli olsun tesekkur onceden
rica ediyorum incelikle anlat ki neyi nasil yapacam bir bir ok?

eeeeeeeeeeee anlatsana kardes sunu nasil kurucam bu dakika media patcher kullandim amma hach shield bunu tesbit etdi ve eror verdi o zaman neyle kullaniyim soylesene bir acik sekilde izahli olsun tesekkur onceden
rica ediyorum incelikle anlat ki neyi nasil yapacam bir bir ok?

İşte o zaman kullanamayız diyebilirim yani o korumayı atlatacak bir hamle yapmadı daha AgBot ilerki patchlerde bunu aşabilir...

agbot destekleyen loader yok mu piyasada?

Edx loaderi kullanın forumda mevcut.Agbotla hiç denemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri