• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle elinize sağlık programı falan herşeyi yükledim tamam ama bn monstara tıklamadan otomatik dalmıyo sadece para falan topluyo yardım edebilirmisiniz???

Selamlar bu botu su anda kullanmaya devam eden arkadaslara bir sorum var siz su an bu botu neyle calistiriyorsunuz?meda patcher,sr proxy yoksa nun connector?hangisiyle casitirayim???

Selamlar bu botu su anda kullanmaya devam eden arkadaslara bir sorum var siz su an bu botu neyle calistiriyorsunuz?meda patcher,sr proxy yoksa nun connector?hangisiyle casitirayim???

Media patcher olmazsa olmaz onu yaptıktan sonra srproxy kullanın daha az dc alırsınız.

öncelikle elinize sağlık programı falan herşeyi yükledim tamam ama bn monstara tıklamadan otomatik dalmıyo sadece para falan topluyo yardım edebilirmisiniz???

İlk önce botunuzun config bölümünde atak yapacağı mobların türlerini yani general party mob gibi ayarlarını yapınız.Eğer olmazsa ki bu benim başımada gelmişti oyunu başka bir sürücüye yükleyiniz ve botu da yeniden indirip o sürücüye kurunuz.Birde Config bölümünde monster select var onu açınız atak yapmasını istediğiniz mob un atack bölümünde olup olmadığını kontrol ediniz.

İyi forumlar...

tesekkur ben zaten media patcer kullanmadanda yapiyorum yani eskisi gibi dc da yok Allaha Sukurler olsun

Suan agbotu kullanabilen varmı ? Kullanıyorsanızda nasıl kullanıyorsunuz bi aciklarsaniz :D

Suan agbotu kullanabilen varmı ? Kullanıyorsanızda nasıl kullanıyorsunuz bi aciklarsaniz :D

Arkadaşım ve arkadaşlar gerçekten benle dalga mı geçiyorsunuz.Forumda aşırı detaylı ve açıklayıcı kurulum konusu var.Hackshield aAgBotu tespişt ediyorsa kullanamazsınız ve diğer patchleri beklemek zorundasınız.Forumda anlatıldığı gibi yaparsanız her şeyi hackshield dışında hiçbir sorun yaşamazsınız.Kimi diyo yok ben media patcher kullanmıyorum kimi ben loaderle kullanıyorum diyor sonra bir sorun çıktığında niye böyle oldu diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.Lütfen forumdaki konulara bakarak botunuzu kurunuz.Tekrar tekrar söylüyoum hackshield yakaladıysa botu kullanamazsınız.İlerki patchlerde düzelteceklerine inanıyorum.Ayrıca bir sorunu olanlar hemen konu açmasın bana özel mesaj ile bildirin yardımcı olayım.
İyi forumlar.

agbottan devil nasıl bascaz cvb olarak msj yolarmsın anlatımlı

Arkadaşım ve arkadaşlar gerçekten benle dalga mı geçiyorsunuz.Forumda aşırı detaylı ve açıklayıcı kurulum konusu var.Hackshield aAgBotu tespişt ediyorsa kullanamazsınız ve diğer patchleri beklemek zorundasınız.Forumda anlatıldığı gibi yaparsanız her şeyi hackshield dışında hiçbir sorun yaşamazsınız.Kimi diyo yok ben media patcher kullanmıyorum kimi ben loaderle kullanıyorum diyor sonra bir sorun çıktığında niye böyle oldu diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.Lütfen forumdaki konulara bakarak botunuzu kurunuz.Tekrar tekrar söylüyoum hackshield yakaladıysa botu kullanamazsınız.İlerki patchlerde düzelteceklerine inanıyorum.Ayrıca bir sorunu olanlar hemen konu açmasın bana özel mesaj ile bildirin yardımcı olayım.
İyi forumlar.

Ben o anlamda demedim ki :S 12 Ocak güncel yazıyor ve hs updateden sonra kullanıyorm diyenler oldu onun için sordum eğer calisyorsa indircem :grin

Arkadaslar bir yardım rumata loaderldan baska girme yolu yok mu buna

Birde su media patcheri nasıl yapıyoruz benim anladığım şu önce sropoxy i calıstırıos sonra agbot sonra rumata ile cara mı girios media patcheri hangi işlemden önce kurucaz yardım edin lütfen

Sryproxy ıcınde yoq download ıcın ekle .. O olmadna bot çalışmaz

yaw biri yardımcı olsun ne zamandır yazıyorusum siliniyor nedense bugun dogum gunum yardım edermsiniz (agbot ile devil scribt nasıl oto basabilecem biri baksın araştırsın msj olarak yolasın coq acil ama lütfennnnnnnnnnnn

02.02.10 guncenlemeden itibraren bende bir sorun oldu ve tek bende deyil diger konuda bir arkadasda yazmis bunu:5 dakikadan sonra ag bot tutlub kaliyor ve car dc yemis gibi yerinde hep duruyor bundan sonra alt+ctrl+del basip silmesem getmiyor ben botu boyle kullaniyordum sr proxy+ag bot+edxloader ve bir soz soylicem bu moderator arkadasa sana hatirladim ki sr proxy nunconnector ve media patcher bir arada calismazlar cunki bunlarin 3 de ayni isi yapiyor yani botla sro klient arasinda baglanti kuruyor sense hep soyluyorsun ki sr proxy de kullanicagiz+ media patcherde sence o zmn olurmu?zaten bunlar ayni isi goruyor!
SIMDI BILGILI VE BU BOTU DUNKU GUNCENLEMEDEN SONRA HATASIZ CALISTIRAN VARSA BANA YAZSIN LUTFEN

Arkadaslar bir yardım rumata loaderldan baska girme yolu yok mu buna

Birde su media patcheri nasıl yapıyoruz benim anladığım şu önce sropoxy i calıstırıos sonra agbot sonra rumata ile cara mı girios media patcheri hangi işlemden önce kurucaz yardım edin lütfen

indirdiğin bütün dosyaları masaüstüne çıkar ve hepsini sro klasörüne at sonra media patcher yap sonra srproxy ve daha sonra agbot aç.

SrProxy bulamayanlar için konuya eklendi...

Ben o anlamda demedim ki :S 12 Ocak güncel yazıyor ve hs updateden sonra kullanıyorm diyenler oldu onun için sordum eğer calisyorsa indircem :grin

Şu an evde değilim yani son update çalışıyormu denemedim o yüzden tam bilgi veremeyeceğim.

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

:fky:Agbota devil sctrib kulanabilen varmı yönetici 50 kere silme bu yazıyı sinir ettin beni bilmiyosan ugraştırma beni:pff:

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

:fky:Agbota devil sctrib kulanabilen varmı yönetici 50 kere silme bu yazıyı sinir ettin beni bilmiyosan ugraştırma beni:pff:

Sorunuzun cevabını bilen birisi olsa cevap verir herhalde değil mi ? Kimsenin sizinle alıp veremediğinin olduğunu sanmıyorum.

Böyle emrivaki şekilde yazmaya devam ederseniz sizi cezalandırmak zorunda kalacağım.!

arkadaşlar bu bot 2.weapon u kullanıyormu buff basarken ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri