• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bu bot 2.weapon u kullanıyormu buff basarken ?

Evet kullanıyor burada mevcut nasıl olduğu ama botun baştan beri olan problemi sapıtıyo yani ayarlayınca kafayı yiyior bi öbür silahı takıyo bi diğerini yani sağlıklı çalışmıyor bu bizden kaynaklı değil botun hatası :D

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

:fky:Agbota devil sctrib kulanabilen varmı yönetici 50 kere silme bu yazıyı sinir ettin beni bilmiyosan ugraştırma beni:pff:

bilmiyorum kardeşim tamam mı mesajını sildiğim ettiğimde yok param olmadığı için devil sprit alıp hiç denemedim oldu mu adamı çileden çıkartıyorsunuz ya.

ya arkadaşlar bu charların banlanmasını nasıl onleye biliriz ya bunun bi yolu olmalı bunu joymaxa bildiran bir program vardır ve bunu moderatör arkadaşlar engelleye bilmenin bir yolu olmalı bugune kadar hangi botu kullandıysam ban suy koruma programı gelmeden önce sureklı agbot kullanıyordum bısey olmuyordu artık hepsınde ban yiyorum tadı kalmadı oyunun ya Ibot kullandım 100 yıl ban :hihi: Stealthex Bot kullandım 100 ban :hihi: Tbot 100 yıl ban :hihi: iSROBOT 100 yıl ban :hihi: SROKing 100 yıl ban :hihi: SBot 100 yıl ban :hihi: oyundan sogudum iyicene yav çharım kalmadı kasacak zırt pırt ban yiyorlar :hihi: bunu bir önlesek çok süper olacak ona ban buna ban mediapk2 ile bile ban yedim yav

ya arkadaşlar bu charların banlanmasını nasıl onleye biliriz ya bunun bi yolu olmalı bunu joymaxa bildiran bir program vardır ve bunu moderatör arkadaşlar engelleye bilmenin bir yolu olmalı bugune kadar hangi botu kullandıysam ban suy koruma programı gelmeden önce sureklı agbot kullanıyordum bısey olmuyordu artık hepsınde ban yiyorum tadı kalmadı oyunun ya Ibot kullandım 100 yıl ban :hihi: Stealthex Bot kullandım 100 ban :hihi: Tbot 100 yıl ban :hihi: iSROBOT 100 yıl ban :hihi: SROKing 100 yıl ban :hihi: SBot 100 yıl ban :hihi: oyundan sogudum iyicene yav çharım kalmadı kasacak zırt pırt ban yiyorlar :hihi: bunu bir önlesek çok süper olacak ona ban buna ban mediapk2 ile bile ban yedim yav

:D Kardeşim ban yememenin yolu yok :D Ancak Sro klasörü içindeki SilkErrSender adlı bir dosya var onu silin ki bunun pek işe yarayacağını sanmıyorum Joymax ın son yaptığı hamleden sonra.Suçsuz yere bile ban yiyen var o yüzden çözümü yok bunun :D

botun yeni sürümü konuya eklenmiştir

Çok saol abi.:)

pFFF ben silkroad (isro) ı joymaxtan indirdim ve mediapk2 falan yok fuLL client hâlinde indirdim yani bu bot için silkroad klasörü Lazımm... :P

pFFF ben silkroad (isro) ı joymaxtan indirdim ve mediapk2 falan yok fuLL client hâlinde indirdim yani bu bot için silkroad klasörü Lazımm... :P

Evet lazım da eksik indirmişsiniz sanırım bot ile alakası yokki bu sorununuzun ayrıca botsuz dahi açamazsınız bırakın açmayı yükleyemezsiniz bile oyunu... :) Sitemizdede mevcut Silkroad Setupları her türlü alternatifle....

İyi forumlar...

:D Kardeşim ban yememenin yolu yok :D Ancak Sro klasörü içindeki SilkErrSender adlı bir dosya var onu silin ki bunun pek işe yarayacağını sanmıyorum Joymax ın son yaptığı hamleden sonra.Suçsuz yere bile ban yiyen var o yüzden çözümü yok bunun :D

çözümü vardır ya adamlar bir hacksheld koydu sıroyu orumcek ağı gibi sarıyor :hihi: ne yapsak iletiyor joymax'a önceden SilkErrSender'i silmek işe yarıyordu artık buda yaramıyor :hihi: bunu silincede banlanıyorsun :hihi: da buna bi çözüm bulmak lazım :hihi:

çözümü vardır ya adamlar bir hacksheld koydu sıroyu orumcek ağı gibi sarıyor :hihi: ne yapsak iletiyor joymax'a önceden SilkErrSender'i silmek işe yarıyordu artık buda yaramıyor :hihi: bunu silincede banlanıyorsun :hihi: da buna bi çözüm bulmak lazım :hihi:

Yönetimde çok önemli kişiler var bu HackShield üzerinde çalışıyorlar.Üstesinden gelebilecekler.Bugün yarın kırarlar...

bilmiyorum kardeşim tamam mı mesajını sildiğim ettiğimde yok param olmadığı için devil sprit alıp hiç denemedim oldu mu adamı çileden çıkartıyorsunuz ya.[/QUOTE]
:hihi:Harika cvp.bütün forumu okudum ag botu hiç kullanmadigim halde.
eskiden botmu vardi.hep elle kasardık.free olum bu free.beles yani.devili kullanmayiver nolacak.haa charim yatacak diecksn 2-3 lvl düsük mobs kes(msjin hiç silinmemis 5-6 yerde okudum).
yüksek lvlsen en yüksek %1 alırsın zaten.bu arada
rar pas = kısasamsuniçmegeberirsin
adamlar tabikide kendi sitesinin ismini verecekler rar pas'ı.siz botla oynaya oynaya bot gibi olmusnz ha.herkesin derdi baska.Ecsro nie açılmıo yaw.(moderatör cvp verme)çünkü okudum araştırdım.sizde okuyun problemlerinize en kolay yoldan cevabı bulun.eskiden hep babama sorardim sorularımı,şimdi 1googleye soruyorum.mesela 1googleye su sekilde yazsan : ag bot 2. silah sorunu vb.hemen takir tukur gelirdi cevabı

bYler ben SRO yu acarken SilkErrSender Bunun HatasInı veriyor nsL kurtulurum acilen Pmmm :)))

bYler ben SRO yu acarken SilkErrSender Bunun HatasInı veriyor nsL kurtulurum acilen Pmmm :)))

Sro klasörü içindeki SilkErrSender dosyasını:) silin

böle bi botu sakın bidaha böle mukkemmel bi siteye koyma snn sayende oyun hep check gösteriyo helal olsun çok saooll :S:S:ugly: kimse indirmesin media bozuluyo oyuna girmiyorsun ilkinde giriyorsun şimdi heniden indiriyorum :S:S

Saçma sapan konuşmayın.

Konu da yazıyor şifresi daha neyin şifresini istiyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri