• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
16h9nat.jpg

de2u4g.jpg

21bjom.jpg

107rx9d.jpg

oaumvq.jpg

b9aw6c.jpg

15fhenr.jpg

x3bei1.jpg

vpiy3l.jpg

10x4o46.jpg

2j2hizk.jpg

ya bu botta banlanma rıskı varmı sılk yukle demeyın sılk yukleyemem *****:D

Edited By Anchen

Sebep : Küfür

Ben sroproxyi çalıştırıyorum sonra oyunu açıyorum sonrada agbotu açınca botu başlat dedimmi bot kapanıyor neden acaba?

ya benim media pather ı kaldırsamda (yani tekrar kursamda) giremiorum normal olarak :S napabilirim hep aynı hatayı verio

arkadaşlar botu kurdum loader ile bağlantı kuruyorum herşey resimdeki ile ilk önce SrProxy i açıp start diorum daha sonra botu açıorum daha sonrada rumatayı açıp redireckt yapıorum botun ayarlarını yaptıktan sonra start bot deyince direk dc yiyo char :S sorun nedir sizce...

arkadasLar benim bot gold toplamıo ne yapacam bi yardım edin

agbotta nu connector yok dolayısıyla da listening for bot connection demiyor nodc ile de giremiyorum yardım edin

yaw arkd. bn kurdum da girerken sürekli dc veriyor charteri tam şeçtikden sonra dc geliyor nedeni nedir nasıl düzeltebilirm acil cvp plss

mediapk2 sorunu var sro yenilemiyo kendini hata veriyo mediapk2 napabilirm ???

arkadaslar botu kurdum skill bi kere basıo daha sonra mooba skillsiz vuruo o birini yatırırken etrrafındakiler gelio lütfen yardım edin yatıyorum!!!!

agbot ve tavsan

agbot pet sincap ayni anda kulacam kullanamk sorun degil

ama agbot da pet filitre yapabilecek bir secenek varmı ogrenebilirmiyim

ornek ok toplama str tablet topla gibi

ilginize simdiden tsk ederim

agbot pet sincap ayni anda kulacam kullanamk sorun degil

ama agbot da pet filitre yapabilecek bir secenek varmı ogrenebilirmiyim

ornek ok toplama str tablet topla gibi

ilginize simdiden tsk ederim

Pet filter yok sadece item selctten ayar yapıabiliyorsun beim bildiğim petle ilgili tek seceneke configte pet pickup diye biliyorum.

peki pet(sincap v.s) filitre yapabilecek bir probram varmı bilgisi olan var

Geri