• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
9 gündür sorunsuz çalışıyordu dün gece bot ortadan kayboldu ve halen oto olarak skriptli başlatamıyorum. skript açtığımda 10 saniye sonra bot kayboluyor oyuna tekrar giriyorum. ve manuel olarak slota götürüp başlatmak zorunda kalıyorum.malzeme bitince tekrar aynı olayı yapıyorum. ne zaman skript açsam bot kendini kapatıyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim.

9 gündür sorunsuz çalışıyordu dün gece bot ortadan kayboldu ve halen oto olarak skriptli başlatamıyorum. skript açtığımda 10 saniye sonra bot kayboluyor oyuna tekrar giriyorum. ve manuel olarak slota götürüp başlatmak zorunda kalıyorum.malzeme bitince tekrar aynı olayı yapıyorum. ne zaman skript açsam bot kendini kapatıyor. bu sorunun çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim.

inan bu tür sorunlardan bende uğraşmaktan bıktım iBot a geçtim rahat ettim..

inan bu tür sorunlardan bende uğraşmaktan bıktım iBot a geçtim rahat ettim..

En iyisini yapmışsın :D bu agbot keyhelper gibi birşey ya alışveriş yapıyor tek + sı bu.

Artık söyleyecek çözüm bulamıyorum.Eğer oyundayken bot kapanırsa hiç oyundan çıkmadan sadece agbotu geri aç ve botu başlat sorun yaşamazsın.Başka da diyecek tek bir şey kalıyor oyunu ve botu başka bir sürücüye yükle...

selamün aleykuüm ya ben bu botu kurdum botu başlattım sadece etrafta geziooo neden acaba :d

arkadaşlar bu bana saldıran moblara dalıyo sadece nasıl ayarlıycam

Geri