• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sanmıyorum.

abottun pet pickup diye bir secenegi var ama tam bilgim yok. Sunu da belirteyem Pet Filter da yok.Sadece item fileter var o da pet e geçiyor mu bilemem.

evt o secenek cozum oluyor bot item filitre yapiyoruz pet onlair topluyor egerki

pickup işaretli ise char toplamiyor pet agbot flitresini topluyor

denedim ve calsiyor bilginize (other items secenigini kaldirmazsaniz calismaz)

agbot 2.9.15 de yeni bir yenilik gelmis leoder diye birsey

views ilk secenei ne ise yara bilgisi olan var mı

agbot 2.9.15 up calismadi bende 2.9.10 yukledim normal calisiyor

evt o secenek cozum oluyor bot item filitre yapiyoruz pet onlair topluyor egerki

pickup işaretli ise char toplamiyor pet agbot flitresini topluyor

denedim ve calsiyor bilginize (other items secenigini kaldirmazsaniz calismaz)

agbot 2.9.15 de yeni bir yenilik gelmis leoder diye birsey

views ilk secenei ne ise yara bilgisi olan var mı

agbot 2.9.15 up calismadi bende 2.9.10 yukledim normal calisiyor

Saol bilgi için ayrıca 2.916 var artık :D

Slm,

Bir süredir agbot ta kapanma sorunu ile karşılaşıyoruz. Biraz kasıyor sonra kapanıyor (yada kasma alanına giderken kapanıyor). Oyun açık ve sorunsuz, agbot o halde tekrar açılırsa çalışmaya devam ediyor ancak bir süre sonra tekrar kapanıyor.
(2.9.10 sürümünden beri aynı problem devam ediyor)

Tüm güncelleştirmeleri yapmamıza rağmen sorun devam ediyor, gözden kaçırdığımız bir şey mi var?

Tşk,

Slm,

Bir süredir agbot ta kapanma sorunu ile karşılaşıyoruz. Biraz kasıyor sonra kapanıyor (yada kasma alanına giderken kapanıyor). Oyun açık ve sorunsuz, agbot o halde tekrar açılırsa çalışmaya devam ediyor ancak bir süre sonra tekrar kapanıyor.
(2.9.10 sürümünden beri aynı problem devam ediyor)

Tüm güncelleştirmeleri yapmamıza rağmen sorun devam ediyor, gözden kaçırdığımız bir şey mi var?

Tşk,

Öbür konuda yazdım .Pc Tarihini geri almayı deneyin belki çözülür sorun.

tarihi geri de alsan çözüm olmuyor, bir süre sonra tekrar kapanıyor

arkadaşlar bnm botu açtımda silkroadta start gelmiyor nedeni ndr yrdmcı olrsanız sevinirm

güncel agbot+loader+sroproxy ile pre siz oyuna girebilen oldumu ?
daha önce auto login olmadığında bu şekilde girebiliyordum ancak şuanda bu kombinasyonla hiç giremedim
normal girmeye çalıştığımda girebildim ancak botla giremedim henüz yardımlarınızı rica ediyorum ...

malesef bende giremiyorum start yazısı gelmiyo sanırsam herkezde aynı sorun var nedenini çözmüş değilim halen herhalde süresi falan doldu yeni versiyon falan gelicek

2 çar nasıl açabiliriz. çarın birini agbot görsün yeter. diğeride stalda filan :ko

kaspersky bişi bulmadı bende tam 8 yıldır da kasperksy kullanırım hiç bişi olmadı :D

TR/Crypt.XPACK.Gen agbot dosyasında bu trojeni buluyor antivir virüs programı.

http://virusscan.jotti.org/en/scanre...435bb94a2b47be

Burdaki birkaç virüs programında buluyor. Bunlar zararlı mı?

Eski versiyonlarında böyle birşey yoktu. 3.0.? versiyonundan sonra çıkmaya başladı....

içeriğinde zararlı birşey yoktur kendi sitesindede bu konuyla ilgili bir açıklama mevcuttur.

http://rev6.nihplod.com/index.php/Main_Page

Attention!

NOTE: Download agbot & nuconnector only from from official links If it shows up as a "virus" please be assured that it is just a false positive and that our files are completely safe.

• Official Links are listed on this page in their respective catagory

• About the "Issue" [GM]NyMbLe in the status window, it is just a "hack" the coder made for exchanging the pots from the Store. The char isnt real, just a sneaky way to fix something. :P

Yani tamamen temizdir içiniz rahat olsun.Zaten zararlı birşey olsa burda sizlerle paylaşmayız.

Teşekkürler....

Bu Tomb da kasıyor mu? Bugün denedim sadece malzemeleri topluyor. Acaba bir ayar mı yapmak lazım.

Geri