• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allah Başınıza Vermesin....

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Evet bu sefer farklı konu. Şanssızlıgımı size göstermek istedim. Her zaman ki gibi promote çıktım, sanırım 6. veya 7. kez. Ne oldu !? İnternet bağlantım kesilmemesine rağmen PVP.Net bağlantım koptu, hero seçemedim ve attı oyundan. eee !? Zararı ne !? Alın size zararı..... Eminim işe yaramaz ama genede ticket attım bu üç resim ile birlikte.
eanx5j.jpg
2u6datk.png
10dd403.jpg

Son düzenleme:
aynısı dün benim başıma geldi. ilk internet gitti sanmıştım fakat daha sonra oyundan kaynaklı olduğunu görünce çıldırmıştım

Şuan bir win daha aldım ama ne önemi var !? 1 maç lost hakkımı saçma bir sebepten ötürü yedim, herşey son maça kaldı. Gene giderse pvp net !?

dün oyun kapandı tr serveriyle bağlantı kesildi birşeyler oldu işte tam o ara dereceli girecektim bende baktım uyarılar var girmedim :D değişik bir oyuncusun :D

dün oyun kapandı tr serveriyle bağlantı kesildi birşeyler oldu işte tam o ara dereceli girecektim bende baktım uyarılar var girmedim :D değişik bir oyuncusun :D
Yada sen şom ağızlısın -.- Oyuna girmeden önce bana dediğin şeyi hatırlıyor musun -.- "Win alıyorsunda ne oluyor gene düşüyorsun" ...............

ben arada derece oyuna giriyorum gümüş 1 deyim adamla aynı kümede olcaz bu gidişle. Zaten öyle birşey olursa sana özel bir konu açacam kaan acil platine geç benden demesi ;)

ben arada derece oyuna giriyorum gümüş 1 deyim adamla aynı kümede olcaz bu gidişle. Zaten öyle birşey olursa sana özel bir konu açacam kaan acil platine geç benden demesi ;)
PC ve Net kötüydü, PC değiştirdim allaha şükür lag mag sıkıntım yok. Bu sefer direk bağlantı kesiliyor ama önceden olmayan bir sey buda lanet olsun... Acaba win8 ile mi bir alakası var !? (Su aralar her sorunu win8'e atıyorum...)

Geri