• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime tavsiyeleriniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bi sen kalmıştın zaten abartmayan sende abart tam olsun :D GC çizimleriyle,müzikleriyle,karakterleriyle,hikayesiyle bana göre mükemmeldi o yüzden öneriyorum.

Shingeki no Kyojin kesinlikle önereceğim bir anime değil hakan bulunduğu konumu reklamları sayesinde elde etti ve bu seriyi izleyip beğenen tiplerde benim gözlemlediğim kadarıyla çocuklar.

Peki diğerleri için ne diyosun ?

Peki diğerleri için ne diyosun ?
Another izlemeye değer zaten kısa 12 bölümdü yanlış hatırlamıyorsam bir oturuşta bitirebileceğin bir seri ancak diğerlerini pek bilmiyorum D.Gray Man 10-15 bölüm izlemiştim ilgimi çekmemişti bırakmıştım ama izleyenlerin çoğu beğenmiş bu seriyi diğerine hiç bakmadım.

Shingeki no Kyojin kesinlikle önereceğim bir anime değil hakan bulunduğu konumu reklamları sayesinde elde etti ve bu seriyi izleyip beğenen tiplerde benim gözlemlediğim kadarıyla çocuklar.

Yasim teknik olarak 17 ve yasal olarak cocuk durumunda oldugum icin suanlik buna bisey demicem ama Shingeki no Kyojin bence gayet guzel orjinal ve gelecek vaat eden bi konuya sahip o yuzden oneriyorum :)

Yasim teknik olarak 17 ve yasal olarak cocuk durumunda oldugum icin suanlik buna bisey demicem ama Shingeki no Kyojin bence gayet guzel orjinal ve gelecek vaat eden bi konuya sahip o yuzden oneriyorum :)

Ben sana katılmıyorum.Konusu acayip saçma,bütün devleri ellerimle öldüreceğim diyor kendi dev oluyor illaki animenin sonunda kendini öldürmesi gerek aksi takdirde acayip berbat bir son olacak.Sadece buda değil tabi daha birsürü etken sunabilirim.

Abi spoiler yedigim icin agir sekilde ilerde neler oldugunu biliyorum ve abi yapma gozunu seviyim ya kendini oldurmek ne demek :/ Ayrica onlari soylerken titan oldugunu bilmiyordu

Abi spoiler yedigim icin agir sekilde ilerde neler oldugunu biliyorum ve abi yapma gozunu seviyim ya kendini oldurmek ne demek :/ Ayrica onlari soylerken titan oldugunu bilmiyordu

E öyle olacak mecbur madem dev gücü kullanarak dev kesecek kendinide öldürsün bir zahmet öyle şeymi olur :D

O yüzden kayanın söylediği gibi reklamlarla ünlü olmuş bir anime.

lafım sana değildi anime hakkında yapılan yorumları görünce bunu kolaylıkla anlayabiliyorum o yüzden öyle dedim yanlış anlama.

E öyle olacak mecbur madem dev gücü kullanarak dev kesecek kendinide öldürsün bir zahmet öyle şeymi olur :D

O yüzden kayanın söylediği gibi reklamlarla ünlü olmuş bir anime.

Abi sonunda oldurecek belki nerden biliyon? Ya da dev guclerinden kurtulacak ? Muneccim misin gardaş? :D

Abi sonunda oldurecek belki nerden biliyon? Ya da dev guclerinden kurtulacak ? Muneccim misin gardaş? :D

Olsun bir zamanlar dev oldumu oldu :D neyse işe yinede çok gereksiz ve abartılan bir anime okadar seri varken bu animeyi ilk 10 a hatta ilk 30 a koyan var ya :D

benim bildiğim kadarıyla yok hakan ama illa bir animeye başlayacağım diyorsan şiddetle Code Geass R1-R2 öneriyorum mükemmeldir pişman olmayacağın bir anime.

yinede bi yanlış anlaşılmaya yol açmayayım dedim.

Merak etme çocuk dedin diye sanki kavga cikarcaktim, forumda taninan kendini ispatlamis birisin ;) Ayrica Code Geass konusunda sana katiliyorum 50-52 bolum filandi ama her dakikasina deger kesinlikle :)

-----------------------------

Olsun bir zamanlar dev oldumu oldu :D neyse işe yinede çok gereksiz ve abartılan bir anime okadar seri varken bu animeyi ilk 10 a hatta ilk 30 a koyan var ya :D

Abi sıkıldım laf anlatmaktan tamam susalim bu konuda artik:D Tek buldunuz beni her yonden saldirin :P

Peki,beyblade güzel degil mi yani ? kinomiya takao,japon takımı vs amerika takımı :D ayrıca warez bölümüne anime izleme sitesi vs için konu aç kaya101 :D

Peki,beyblade güzel degil mi yani ? kinomiya takao,japon takımı vs amerika takımı :D ayrıca warez bölümüne anime izleme sitesi vs için konu aç kaya101 :D
açsam da sanki o bölüme baktığınız var bir şey istiyorsanız bölümde vs konu açın yardımcı olabileceğim bir şeyse cevap veririm.

Geri