• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime tavsiyeleriniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Shingeki no Kyojin ' başladım :) Nasıl olsa az bölüm dedim.Bu bitince Another sonra Darken Then Black

Bu arada Shingeki no Kyojin ilk bölümü hoşuma gitti öyle çocuksu gibi de durmuyor.Sadece diğer animelerden farklı düşünülmüş biraz o kadar.Ama ilk bölümün son sahnesi güzeldi :)

Shingeki no Kyojin ' başladım :) Nasıl olsa az bölüm dedim.Bu bitince Another sonra Darken Then Black

Bu arada Shingeki no Kyojin ilk bölümü hoşuma gitti öyle çocuksu gibi de durmuyor.Sadece diğer animelerden farklı düşünülmüş biraz o kadar.Ama ilk bölümün son sahnesi güzeldi :)

Shingeki no Kyojim her pazae gunu cikan ve devam etmekte olan bi seri yalniz ve daha 8-9 bolum cilacak galiba

Beyblade öneririm. En baştan başladım şuan 1. sezon 41. bölümdeyim. Çocukken izliyorduk tabi de çocukluk aklı tam olarak kavrayamıyorduk varsa yoksa kutsal canavarlar :) Ama şuan öyle değil gerçekten çok sürükleyici :)

-Burdan gürültü geldiğini duydum.Biri beni aydınlatabilirmi ?
+Sasha çok fena osurdu komutanım.
-Kendini kontrol et.

:haha

Geri