• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquaris # YeIIow_Snake # Wizard / Bard (LvL 114)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben boş konusmuyorum ge4rcekler bana kıcı kırık çara 200 tl çektin şimdi 114 lwl çarı 150 e satıyosun buda kimin bos oldunu açıklıyo sanırım

aklıevvel sinan burada yazdıklarını yüzüme karşı söyle veled. Seni gördüğümde cevabını verecem sen hiç merak etme. Aile terbiyesi almamış desem annene babana haksızlık etmiş olurum. Senin sorunun başka... onuda dediğim gibi seni gördüğüm yerde söyleyecem.

NOT: Tedavin bende yavrucum merak etme

----------

Sinan senin karşında askerlik arkadaşın yok lafını tartıp da konuş, charı gerçekten almak isteseydin bir şekilde para ayarlayıp alabilirdin ayrıca konuyu kirletme,alıcak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden forumda uniq videoları var buda onlardan biri [Yellow_Snake] killed Uniques.15.05.12 - YouTube :)

sen bu veledi muhatab alma Enes uzanamadığı ete mundar der bu nankör kedi. biz bakalım önümüze. Terbiye yoksunu insancıklarla uğraşmaya değmez.

elden satış için buluşma sağlanamadı ( benim işlerim yüzünden ) o yüzden alacak kişi sanırım vazgeçti, bu sebeple ;
satış devam etmektedir. :)

yok tesekkurler , ben bu char ıcın sormustum , yine de sagol hayırlı satıslar.

sa kardeş istedigin karsıgı veregım bana ulusarsan sevınırım 05395283433

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri