• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquaris # YeIIow_Snake # Wizard / Bard (LvL 114)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takas sadece aquarius'ta çin charla olur :) diğer sw ları düşünmüyorum.

char. 118 Lv olmuştur. kasımaya devam ediyor.

----------

char. 118 Lv olmuştur. kasılmaya devam ediyor.

char 119 Lv olmuştur. kasılmaya devam ediyor. 13dg staff satılmıştır 12 dg+3 Legend staff ı vardır.

char 120 lv olmuştur kasılmaya devam ediyor :)

not: konu başlığını düzeltemiyorum modlar başlığı düzenlerlerse sevinirim.

Adamlar Kasmıs Abiya :D Hani Benim Charım nerde :D Valla Özlemekle Özlememenin Arasındayım Bu Sro yu :D

Adamlar Kasmıs Abiya :D Hani Benim Charım nerde :D Valla Özlemekle Özlememenin Arasındayım Bu Sro yu :D

vayyy kardeşim gelmiş askerden. Al senin olsun Süleyman sadece buda değil 5-6 char daha var seç beğen al :) sen yeterki dön. zaten sende dönmeyecem dersen bende bırakacam artık ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri