• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # Calypso # Rogue/Cleric # (116Lv)

EgeliLodos

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 May 2009
Puanı
10

• Karakter Türü : European
  • Karakter Adı : CaIypso
  • Server : Aquarius
  • Stats : STR
  • Build : Rogue/Cleric
  • LvL : 116
  • SP Miktarı : 240k
  • Gold Miktarı : 1b
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : 120 TL Takas yok,indirim ve pazarlık hiç yok.
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Orçun
  • Yaşadığı Şehir : İzmir
  • MSN : duzvitess@live.com

[UYARI]Charın yanında 4 tane de hediye buffer char vereceğim warlock/2 barder/1 tane warrior[/UYARI]

[ACIKLAMA]Charda şuan gördüğünüz gibi 15,8b Gold vardır ekstra olarak. Devili, avatarı var, 80 lvl common job seti var ama zor geldi sslerini koymadım blueları yok. Bide bazı itemlerin bluelar dandik haliyle onlarda zor geldi basmadım para çok zaten alan bassın he bir de kasada full 12-13Dg stone var sadece basmak kalıyo lucky dresste var. "BİR DE İNDİRİM YOK PAZARLIK YOK, HACI PAZARLIK SÜNNETTİR DİYE GELMEYİN TAKAS DA YOK" [/ACIKLAMA]

[UYARI]Charın nickini değiştirdim artık adı Calypso dur." L"ile değil büyük " I " ile[/UYARI]

2s9d7he.jpg

OXXE.jpg

I4IQ.jpg

8CXY.jpg

EDUN.jpg

EUW8.jpg

11J6.jpg

UGR3.jpg

4ZV8.jpg

VX1E.jpg

1C8P.jpg

PII7.jpg

KES5.jpg

MF7G.jpg

74E9.jpg

BBEO.jpg

ZUEQ.jpg

M3LF.jpg

9WUI.jpg

NN6H.jpg

GF0E.jpg

0COF.jpg

XCN6.jpg

JJKI.jpg

Son düzenleme:
Haytt sağol kanka :D

[ACIKLAMA]Chara 12Dg Rare +12 Crossbow aldım şuan paradanda azcık harcadım 13,5b vardır charda güncel[/ACIKLAMA]

Charda şuan P-Plus vardır, yeni dresste aldım. Bayram indirimi yaptım charı çok ucuza vereceğim..............

Şaka şaka indirim falan yok fiyat aynı konu güncel :nse:

Gençler Legend dagger +7 olmuştur bir ara yükleyeceğim resmini, güncel :zzz:

Ben harbi sıkılmışım ya valla, charın nickini değiştirdim şu an adı Calypso L ile değil büyük I

Gençler Legend dagger +7 olmuştur bir ara yükleyeceğim resmini, güncel :zzz:

Arkadaşlar bizzat dagger +7'ye karşı bir pvp yapma fırsatı buldum 119 altı gelmesin derim yanına çok güzel char :)

Kim olduğumu sorucaksın muhtemelen şu cümlemden hatırlarsın diye tahmin ediyorum :

"Yere yattıkmı geri dönüşü yok..."

----------

Bu arada pvp yaparken dagger'ın resmini yollamıştın bana.Ben ekleyeyim istersen koyarsın sonra.

3333mow.jpg

Arkadaşlar bizzat dagger +7'ye karşı bir pvp yapma fırsatı buldum 119 altı gelmesin derim yanına çok güzel char :)

Kim olduğumu sorucaksın muhtemelen şu cümlemden hatırlarsın diye tahmin ediyorum :

"Yere yattıkmı geri dönüşü yok..."

----------

Bu arada pvp yaparken dagger'ın resmini yollamıştın bana.Ben ekleyeyim istersen koyarsın sonra.

3333mow.jpg

Valla çok makbule geçti eline sağlık, hatırlamam mı hiç çok teşekkür ettim ^^

İçindeki goldu sattım 1b bıraktım, o yüzden fiyatı 300 TL'ye çektim bundan aşağıda pazarlık istemeyin..

Geri