• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # Calypso # Rogue/Cleric # (116Lv)

Daggerı +12?Pardon?Ne kadar proof gitti?

Toplam 6 proof :nse:

2s9d7he.jpg

Toplam 6 proof :nse:

2s9d7he.jpg

Aldığın riskin farkındaydın değil mi?Kim doldurdu seni yine + basman için? :D Muhtemelen dayanamayıp yarın bende basıcam.Yaklaşık 10 tane proof çekicem.Pre plus ve lucky avatarda var.İnşallah şansım yaver giderde +12 görürüm :) Peki basarken hiç düştümü?

Aldığın riskin farkındaydın değil mi?Kim doldurdu seni yine + basman için? :D Muhtemelen dayanamayıp yarın bende basıcam.Yaklaşık 10 tane proof çekicem.Pre plus ve lucky avatarda var.İnşallah şansım yaver giderde +12 görürüm :) Peki basarken hiç düştümü?

Gazla alakası yok gece canım sıkıldı proof çektim bastım ^^ 6 tane proof yandı

benim eski çarım =) kardeş 300 tl ne ya ben 119 warioru 50 tl ye satıyom :D

200 TL'ye düşürdüm fiyatı alcak alsın 1 haftaya satılmazsa konuyu kapatıp o anki psikolojime bağlı olarak charı çevremden birine beleşe vericem

Senle konuştuğumuz silah konusunu hatırlarsın.Eğer aklına yatarsa ö.m. at silah için.İnşallah satarsın :)

Ben de silaha direkt nakit verenler var demiştim ve silah satıldı TL olarak, teşekkürler ^^

120 TL ye veriyorum ayrıyetten yanında 4 tanede pvp party veya plvl party için char vericem 111lvl+

Aquariustayım 120 1Charım 1Bardım ve Warııorum La..8YıLdır oynamaktayım...Charı kesinLikLe aLmayın Herkese söven sayan Bir insandır...Bri cok guiLdLe probLemi vardır..ALıcak kısının bası yanar..Ben sakın ınsanım devamLı char kasan ama KardesLerimize sovmesınden doLayı durmadan samara bunun yuzunden char cekıyoruz..Banada durduk yere dalı Bacını..diyerek ettigi kufur resımde vardır..DİKKATLİ OLUN BASINIZ AGRIR GLO PM İLE!..HyatırLı satısLar gercekLeri sakLamam...

Geri