• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # Calypso # Rogue/Cleric # (116Lv)

Aquariustayım 120 1Charım 1Bardım ve Warııorum La..8YıLdır oynamaktayım...Charı kesinLikLe aLmayın Herkese söven sayan Bir insandır...Bri cok guiLdLe probLemi vardır..ALıcak kısının bası yanar..Ben sakın ınsanım devamLı char kasan ama KardesLerimize sovmesınden doLayı durmadan samara bunun yuzunden char cekıyoruz..Banada durduk yere dalı Bacını..diyerek ettigi kufur resımde vardır..DİKKATLİ OLUN BASINIZ AGRIR GLO PM İLE!..HyatırLı satısLar gercekLeri sakLamam...
Sen çok uçmuşsun bro be valla oyuna girmeyeli 2 ayı geçik oluyor bu bir. İkincisi benim çok klas şekilde sövdüğümü tüm saturn serveri bilir fakat üçüncü olarak şunu ekliyorum eğer sövüyorsam %10000000000000 haketmişsindir ben asla haketmeyen adama gelip küfretmem. Ayrıca samarda benim için char getiriyormuşsun falan fıstık bu muhabbetler yüzünden gayet küfür yiyorum ve çekilemiyorum eskiden beri böyle çünkü pvp olayını kavrayamayan mongolları sabahtan akşama kadar safe zoneda bekletmişliğim yüzünden. Türk mısırlı veya herhangi bir yabancı bile çok iyi bilir gelip samarda serverin alayına tek partiyle ayar verdiğimi. 8 yıldır saturnde oynuyorsan(
Şöyle bir şaibe de var ki saturn serveri açılalı daha 5 sene anca oldu ve silkroad ilk server açılışı itibariyle 7 yıllık oyun) bunun büyük bir zaman dilimini samarda benden ve partilerimden spawn yiyerek geçirmişsinki serverin alayı gibi seninde içine oturmuş. Neyse oyunu bırakmış olmama ve charı satmış olmama rağmen sana bu kadar kelimeyi yazıp yollama nezaketinde bulundum ve tahminen oO_Turkey_Oo guildinden "Büyük L yazanlar derneği" olarak adlandırdığımız otistik gruptan birisin o yüzden sana son sözüm şu bro "Gölge etme başka ihsan eylemem"

----------

Bir de lütfen sana ettiğim küfürlerin ss sini koy şurayada hangi armut zekalı kardeşimiz olduğunu öğreneyim, gerçekleri saklamam diyorsun ama kendini saklıyorsun komple yalansın ozaman ne diyim ^^

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuda altında yazdım legend +12 dagger satıldı diye charda şuan legend +12 dagger yok. Siz de legend +12 daggerla 120 tlye bırakcak kadar güzel değil kafam :D

Geri