• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araç pert hakkında bir kaç soru

Arkadaşlar öğleden sonra savcılık kaleminden dosyaları alıcaz karakoldaymış dosyalar imzalanmamış :( bakalım ne olup biticek.

Yarına ertelediler sövücem olmıcak :D neyse

----------

Gündüz çekdiğim foto

Kendi sigorta şirketine sorgulatırır.Eğer öle birşey yaparlarsa karşı dava açıp nitelikli dolandırıcılıktan dona almaya kadar iş uzar. Arkadaşın uyanık davranıp söylenenlere değil evraklara itibar etmesi lazım.

sen görmeyeli hukuk mu okudun Kahraman abi forumun avukatı imajı yerleşmeye başlıyor. :D

Durum ne oldu Hocam ?

Hocam bugun gittik eskişehire evrakları verdik sigorta şirketim karşı tarafı yaptırıcak 80 bin tl ye kadarını eyer 80den fazla cıkarsa kaskom devreye giricek ama kaskoyu devreye sokmadan sigorta policemdeki yazan tutar karşı arabanın tum masrafını karşılıyor , aracın evraklarını verdik expertiz gelip bakıcakmış sonra soruşturucakmış öyle dediler neyi soruşturucaklar bilmiyorum ilerde hepsini paylaşıcam sizinle şimdilik bildiğim bu emin olun , aracımın motor kulağı falan kırılmış kayışyeri içine girmiş bakalım ne olucak %90 Pert aracım 1 ay içerisinde ödemeyi yaparlar dediler..

Son düzenleme:
Hocam bugun gittik eskişehire evrakları verdik sigorta şirketim karşı tarafı yaptırıcak 80 bin tl ye kadarını eyer 80den fazla cıkarsa kaskom devreye giricek ama kaskoyu devreye sokmadan sigorta policemdeki yazan tutar karşı arabanın tum masrafını karşılıyor , aracın evraklarını verdik expertiz gelip bakıcakmış sonra soruşturucakmış öyle dediler neyi soruşturucaklar bilmiyorum ilerde hepsini paylaşıcam sizinle şimdilik bildiğim bu emin olun , aracımın motor kulağı falan kırılmış kayışyeri içine girmiş bakalım ne olucak %90 Pert aracım 1 ay içerisinde ödemeyi yaparlar dediler..

Expert e dikkat et bizim arkadaşın aracını pert e cıkartmamıştı.

80 bin tl ye kadar ödüyorsa iyi sana bi masraf olmuyacak kaskoda devreye girmiyecek galiba :) Genede burayada yazda bakalım bizde :)

Expert e dikkat et bizim arkadaşın aracını pert e cıkartmamıştı.

Motor kulağı falan hep kırılmış marş motorunun oldugu yer kayış içeri girmiş baya hasar var cıkartmazlarsa şok olurum hralde :)

----------

80 bin tl ye kadar ödüyorsa iyi sana bi masraf olmuyacak kaskoda devreye girmiyecek galiba :) Genede burayada yazda bakalım bizde :)

Tüm detayları sizinle paylaşıcam :)

Adapazarından 7 günlük yedek araç tahsis ettiler yarın gidip alıcam.

7 Günlüğüne kiralık aracımı bugun teslim aldım arkadaşlar .

7 Günlük aracımı dün teslim ettim bugun aktarılan bilgi servis tarafından çıkan toplam hasar onarım fiyatı 50,000 Bin Türk Lirası %100 Perte çıkıcak .

7 Günlük aracımı dün teslim ettim bugun aktarılan bilgi servis tarafından çıkan toplam hasar onarım fiyatı 50,000 Bin Türk Lirası %100 Perte çıkıcak .

dikkat et exper gelir parçaları tamir yoluna götürür fiyatı düşürüp pertten çıkarır aracı . Ustalar sana parça değişim fiyatı söylemiştir. Exper gelip tamir ettirmeye çalışır parça değiştirmez . Dikkatli ol.

dikkat et exper gelir parçaları tamir yoluna götürür fiyatı düşürüp pertten çıkarır aracı . Ustalar sana parça değişim fiyatı söylemiştir. Exper gelip tamir ettirmeye çalışır parça değiştirmez . Dikkatli ol.

Öyle bir şeyin mümkünatı yok eniştemler zaten sürekli iletişim halinde ama yinede bunu enişteme söyliyim ne olur ne olmaz .

----------

ayrıca zaten 5 tane hava yastıkları acıldı bunların fiyatı direksiyon hariç 15 bin tl'ymiş .

Öyle bir şeyin mümkünatı yok eniştemler zaten sürekli iletişim halinde ama yinede bunu enişteme söyliyim ne olur ne olmaz .

----------

ayrıca zaten 5 tane hava yastıkları acıldı bunların fiyatı direksiyon hariç 15 bin tl'ymiş .

benim arkadaş 2 hava yastıgını patlatıp ön tarafı bagaja sokmuştu adamlar gelip pertten cıkardı aracı dikkat et.

benim arkadaş 2 hava yastıgını patlatıp ön tarafı bagaja sokmuştu adamlar gelip pertten cıkardı aracı dikkat et.
Bu-neyin-kafas%C4%B1.jpg

20 gun olmasına ragmen hala evraklar bekleniyor diyo bu işlemi nasıl hızlandırabilirim.

Bugun evime Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Takipsizlik Kararı verilmiş bir zarf gelmiştir yani mahkemeye gidilmemesi bu bnm için güzel bişey :) , araç hakkında hala dosyaları incelememişler sigorta şirketim Groupama Sigorta # 1 Ay oldu be yuh ....

Geri