• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araç pert hakkında bir kaç soru

SON DAKİKA BİLGİSİ : Aracım ihaleye çıkmış fakat şuanda ne olup biticek bende bilmiyorm onarım mı olucak yoksa pertemi çıkıcak pazartesi yada salı belli olucakmış . bu işler nasıl olur neden ihaleye çıkar bilgisi olan ?

Vergi dairesi kazalı araçları başkasına satmak için ihale açar ve en yüksek teklifi veren aracı alır . Araç yürüyemeyecek durumda ise alırlar parçalarını satarlar veya tekrardan arabayı toplarlar.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Vergi dairesi kazalı araçları başkasına satmak için ihale açar ve en yüksek teklifi veren aracı alır . Araç yürüyemeyecek durumda ise alırlar parçalarını satarlar veya tekrardan arabayı toplarlar.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Resimleri

----------

Güvenlik açışından Plakalar gizlenmiştir.

Son düzenleme:
Araç ihaleye çıkmış olup en geç perşembe günü belli olucakmış herşey :)

Arkadaşlar bugun tarafıma e-mail atıldı ve 45bin tl üzerinden işlem görüceğini söylediler piyasa değeri arttı ben bunun için itiraz edicem yarın
rYW41a.jpg
[/URL][/IMG]

8EQl0a.jpg
[/URL][/IMG]

Ödeme yapılmıştır diğer kısmı oto gong yani aracımı ihalede satan kişi tarafından yarın ödenicek.

geçmiş olsun , araba perte çıkarılır onarılırsa iyi güzel kullanırsın diyelim , ama satmaya kalkarsan ilerde normal satış fiyatlarının baya altına satarsın tabi ben bunu kullancam dıyosan orası ayrı.

geçmiş olsun , araba perte çıkarılır onarılırsa iyi güzel kullanırsın diyelim , ama satmaya kalkarsan ilerde normal satış fiyatlarının baya altına satarsın tabi ben bunu kullancam dıyosan orası ayrı.
Ayrıca pert kaydı olan aracı hurdacilar hariç kimse almaz.
70.000 liralik aracı 30.000'e satarsin

Öncelikle sağol teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için fakat Perte çıktı aracın policesindeki yazan tazminatı aldım .

----------

Ayrıca pert kaydı olan aracı hurdacilar hariç kimse almaz.
70.000 liralik aracı 30.000'e satarsin

Yanlış düşünüyosun arac takla atsa dediğin doğru fakat 3 parçası değişmesi söz konusu suanda aynı model arac 4 yerinde boya 3 değişenli aracı 46,500 e satıyor bayiler. :)

Geri