• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arap bölgesi resimleri

Facebookdan verdiğin linkleri konuma eklemediğim için ters ters yorum yapma sebeplerini anlıyamadım , verdiğin ssleri görmüyen yoktur üstelik gerçekliği kanıtlanmış bir tek char selecti biliyorum ama photoshop diyenlerde var , araştırmada yaptım off topice açılabileceğini tahmin etmemiştim server dosyalarına filan baktım olmadığını görünce açtım
ne alakası var adam konuyu önceden açmış fakat bu daha güzel diyorsa bu kalır o zaman.

silkroad da 3 çarım duruyor 1 tanesini sattık ama olsun oyunda 1 globalla 8/8 pt mi tekrar kurarım arap ırkından yeni çarları kasarım :D

Valla oyunu 6 senedir oynuyorum. Fake miydi bilmem ta o zamandan şu çar açma ekranında çinin yanında avrupa ve arap vardı resimde. avrupa gelek arap gelcek diyip durdular. avrupa geldi ama arap yıllardır gelmiyo :) Gelse iyi olur ama hemen gelmez avrupayı sro kendi sitesinde aylar önce duyurmuştu.

8eJvd.png

Arkadaşlar bir fotoğraf daha buldum , burası neresidir bilen varmı

İnşallah yakın zamanda gelir skilleri buildleri silahları kıyafetleri vs merak ediyorum bunun içinde tekrardan başlarım büyük ihtimal :D

Arab ırkı diye sevinmeyin biraz daha yeni resimler var sanırsam roc mt.den devam edecek 120-130 Mobların yeri yani alexiandria gibi bir yer olacak Arab ırkı diye sevinmeyin bence değil.Sadece yeni şehir bence.

Silkroada arap ırkı gelmicek yaw ancak silkroad 2 ye gelicekmiş bu açılacak olan yeni şehir.

Geri