• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arap bölgesi resimleri

Maya takvimi belkide silkroadın sonunu gösteriyordu ? Ve 2012de bitiyor ve son çırpınışlar Arap ırkı olacak bu da oyunun bitişi olacak.

Bu oyun daha ne kadar çırpınsa da kendini eskisi gibi toparlayamayacak imkansız gibi bir şey ama bunu kendileri istediler yapacaklarını iyi tartmazlarsa işte böyle olur kendilerini bir oyuncunun yerine koyamadılar para hırsı daha fazla baskın çıktı işte hiç batmaz dediğim oyun uçurumun kenarından düşmek üzere tekrar zirveye çıkamasa da gelecek olması muhtemel Arap ırkı bu düşmeyi geciktirecektir ama kurtaramayacaktır eski dönemlerine dönderemeyecektir geçenlerde oyuna bir giriş yaptım 2 ay öncesinden hatırladığım bir tane yüz, char ismi göremedim.Nereye gitti bu kadar adam bilemedim düşünen bir kafayla çıktım oyundan daha da girmedim.

Arap ırkı gelicek birde şimdi nasıl jangan geldi ch oldu bağdattan sonra budist bölgeside gelicek oraya fortesler jangan ve dw deki gibi caveler gelicek hepsinin zamanı var

Bu resimlerde benden olsun beyler :eat:

VUQgw.jpg

92rhD.jpg

EABh0.jpg

140ta bittimi yanı oyundamı kapancak ? yok la olmaz oyle yaparlar bişeyler

ARAP IRKI: için yeni bi silkroad gelıcekmiş Silkroad2 onda olucakmış arap ırkı dıyolrlar dogrumu?

ARAP IRKI: için yeni bi silkroad gelıcekmiş Silkroad2 onda olucakmış arap ırkı dıyolrlar dogrumu?

Bende diyorum bizim köyün 30 yıllık delisi şimdi şirket sahibi adam akıllı işinde gücünde desem inanırmısın :D

Tabi söylentiler olur ama bunu zaman gösterir sen çarını yap legend geldikçe kas keyfine bak :'(

Ya şimdi çar alıcam 120level falan bide bi gelmiyormuş baska bı sro açılıyormuş ... gibi kalırım ortada :D

Edit MenaLons

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri