• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Asosyallik?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Takma kafana böyle şeyleri liseye gittiğinde ortalığında,muhabbetinde anasını bile .. :D

İlkokulda arkadaş edinemediysen lisede arkadaşlık kurman daha zor , lisede insanlar kendilerine nüfus arayışı içinde olduklarından çok çabuk değişkenlik gösterebiliyorlar ve sende bunu kaldıramıyorsun alayına yol veriyosun , allah yardımcın olsun.

Kardeşim yorumların hiç birini okumadım. Başkalarıyla aynı şeyi yazdıysa affola. Senin zamanlarında bende öyleydim fakat bu asosyallik değil ben gecemi gündüzümü bilgisayar başında geçirirdim emin ol lise 2-3 den sonra her şey değişiyor, meslek lisesine git sosyal ortam istiyorsan orada staj görürsün, iş ortamlarını tanırsın gelişirsin hiç sıkma canını. Asosyallik değil bu senin ki yaşın gereği ve aile yapın gereği ergenlik durumu diyelim. Emin ol ileride her şey değişecek.

İlkokulda arkadaş edinemediysen lisede arkadaşlık kurman daha zor , lisede insanlar kendilerine nüfus arayışı içinde olduklarından çok çabuk değişkenlik gösterebiliyorlar ve sende bunu kaldıramıyorsun alayına yol veriyosun , allah yardımcın olsun.
Hocam şu an sınıf arkadaşlarımla aram iyi.Ama diğer şubedeki arkadaşlarla belki de hiç konuşmuşluğum yoktur.

----------

Kardeşim yorumların hiç birini okumadım. Başkalarıyla aynı şeyi yazdıysa affola. Senin zamanlarında bende öyleydim fakat bu asosyallik değil ben gecemi gündüzümü bilgisayar başında geçirirdim emin ol lise 2-3 den sonra her şey değişiyor, meslek lisesine git sosyal ortam istiyorsan orada staj görürsün, iş ortamlarını tanırsın gelişirsin hiç sıkma canını. Asosyallik değil bu senin ki yaşın gereği ve aile yapın gereği ergenlik durumu diyelim. Emin ol ileride her şey değişecek.
Hocam küçüklüğümden beri böyle bu. Yeni bir sınıf ortamına gireyim 1-2 yılda anca alışıyorum

----------

Dostum kendimden örnek vericem senin bu dediğin evreleri ben lisede yaşadım hatta bu silkroad denen illet yüzünden 1 sene lisede tekrar yaptım . Öyle bir ortam gelirki lisede öyle bir arkadaşla tanışırsınki hayatın değiştir. Benim değişti . 5 Yıl asosyaldim. Lise 1 de kaldım . 2 sene herşey değişti. Çok iyi bir kızla tanıştım ve gerçekten KARDEŞim dediğim bir kız . O kızdan sonra herşey değişti . Başta hayata bakışım değişti . Sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi . Oynadığım oyun zevksiz oldu zaten sonrasında Silkroad defteri kapandı . Derslerim iyileşti sınıfı geçtim 10 11 geçti son sınıftayım . Pc ile cok aramda kalmadı . Yani dostum bekle lisede herşey değiştir . Kendin ol ama ortama uyum sağla . Hiçbişeyden kaçma çekinme kimse senden daha üstün değil daha doğru arkadaş seç gerisi gelir ;)
İşte hocam öyle kızı ben de buldum çok yakınız sende olduğu gibi. Ama bir daha öyle birini bulabileceğimi sanmıyorum :(

sanırım bu sorun bendede var, ama biraz sağlık durumlarından dolayı. olsun yinede çok şükür fazla asosyal sayılmayız bol bol arkadaş edinmek lazım :D

İşte hocam öyle kızı ben de buldum çok yakınız sende olduğu gibi. Ama bir daha öyle birini bulabileceğimi sanmıyorum :(

Bulamazsın zaten . Lise bitene kadarda bulamazsın . aynı okulda olmasan bile iletişimini koparma . Emin ol onun senin yanında olduğunun duygusunu hissedersin. Tabi sadece o kıza bağlama herşeyi . Bak bi sınıfına nasıl sınıf sana yakın olabilcekleri bul eleme yap . Doğru olanı seç, Dediğim gibi kafana takma kimse senden üstün değil sadece ortama ayak uydur .

Pisi pisine meslek lisesine göndermeyin çocuğu asosyallikten kurtulacağım diye kariyerini bitirmesin meslek lisesine gidip kazanabildiğin en iyi liseyi kazan ortam her okulda olur merak etme yeter ki sen çekingen olma ofansif oyna.

Pisi pisine meslek lisesine göndermeyin çocuğu asosyallikten kurtulacağım diye kariyerini bitirmesin meslek lisesine gidip kazanabildiğin en iyi liseyi kazan ortam her okulda olur merak etme yeter ki sen çekingen olma ofansif oyna.
Hocam mesela onlarla takılıyım diyorum, belki özel bir şey konuşacaklar ben yanlarındayım diye konuşamıyolar diye düşünüp geri çekiliyorum. Bunun da baya bir etkisi var

Hocam mesela onlarla takılıyım diyorum, belki özel bir şey konuşacaklar ben yanlarındayım diye konuşamıyolar diye düşünüp geri çekiliyorum. Bunun da baya bir etkisi var
hepde özel konuşmazlar ya bak spora başla ya da güzel bi yeteneğin olsun hani daha çok ilgi çekicek ne bileyim beatbox olabilir belkide ama pen spinning nedir lo :D

hepde özel konuşmazlar ya bak spora başla ya da güzel bi yeteneğin olsun hani daha çok ilgi çekicek ne bileyim beatbox olabilir belkide ama pen spinning nedir lo :D
Pen spinning etkili oluyor lo. Sınıfta yaptığım zaman 3-5 kişiyle oradan muhabbeti kurmuş oluyorum

Pen spinning etkili oluyor lo. Sınıfta yaptığım zaman 3-5 kişiyle oradan muhabbeti kurmuş oluyorum
bak benim hala oğlu beatbox yapıyor konuşmadığı kişi kalmadı penspinning biraz ezik kalıyor açıkcası bana göre en iyiside spor zaten hem kendini zinde tutarsın

bak benim hala oğlu beatbox yapıyor konuşmadığı kişi kalmadı penspinning biraz ezik kalıyor açıkcası bana göre en iyiside spor zaten hem kendini zinde tutarsın
Beatbox'u da az yapabiliyorum. Skrillex şarkılarını yapmaya deniyorum 10 dk sonra boğaz haşat

Kuzen iyice içini dökmüşsün :/ ben geldiğimde zaten takılıyoruz dışarda o kadar bende biliyorum senın durumunu bidahaki gelişimde ben sana orda ortam kurucam sen rahat ol çalışıyorum şuan iş bittikten sonra gelicem halledicez sıkma canını ::)

Kuzen iyice içini dökmüşsün :/ ben geldiğimde zaten takılıyoruz dışarda o kadar bende biliyorum senın durumunu bidahaki gelişimde ben sana orda ortam kurucam sen rahat ol çalışıyorum şuan iş bittikten sonra gelicem halledicez sıkma canını ::)
Kuzen burada ortam kurmak zor, belki bu yaz yanına gelirim orada biraz ark. falan edinirim

Geri