• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Asyalı kızlar neden bu kadar güzeller yahu

yav hehe

nKM0GSr.jpg

Latin mi bu ? Bendensin. :D

ooooo maxigameden Aksaray'da çalışan yokmu hiç diyordum bende :D hangi firma kardeşim

konuya gelirsek Allah var türkmenler kadar kötüsü yok :D lalelideki rus çalışanlara bakarsan nerdeyse %70 çöplük müşterilerin kızlarına bakarsak bisey Diyemicem :D
Lalelide işte takılıyorum tekstil mağazası var :D

Asyalı kızlar kimilerine göre güzel kimilerine göre çirkindir.Veya itici - çekicide olabilir.Bu kişisel bir zevk meselesidir. :) Bana göre çok tatlılar. :D Yirim onları. :D Bir - iki müzik koyayımda keyfimiz yerine gelsin. :D

2. kız dünyanın en şirin kızı galiba :grin

Konuyu bir an Hakan açtı sandım :D

dünyalı kızlar forever kesinlikle ayrım yapan biri değilimdir hacım az güzel olsun nefes alsın ırkı önemli değil benim için :D

Son düzenleme:
dünyalı kızlar forever kesinlikle ayrım yapan biri değilimdir hacım az güzel olsun nefes alsın ırkı önemli değil benim için :D

Harbiden ha bir ırkın içindeki hep güzel kızları örnek olarak koyuyorlar ve Türkiye gibi ülkelerdeki kızlar kötüymüş gibi duruyorda sanki bu Rusyadaki bütün kızlarmı güzel.Sadece sayıca fazlalar bazı ülkelere göre.Türkiyedende çok güzel kızlar çıkar.Fakat sayıca az oluyorlar.

beyler bugün yolda bi kız baktı bende ona baktım gittim yanına merhaba dedim üffffff abazaya bk hmn gliyo gdrmisin ltfn dedi :( KEZBANLARDAN KAÇIŞ YOK :(

beyler bugün yolda bi kız baktı bende ona baktım gittim yanına merhaba dedim üffffff abazaya bk hmn gliyo gdrmisin ltfn dedi :( KEZBANLARDAN KAÇIŞ YOK :(

Her ülkede , her ırkta , her cinsiyette , her ilde - ilçede kezban vardır.
-Son günlerde erkeğinde kezbanı çıktı. xd

Geri