• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Auto Res 2.1.5 01.07.2011 (Farm Yapanlar İçin Res Programı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Programdan Görüntü

autores2091.png

Açıklama

Bu program farm yapanlar için char reslemek için kullanılabilir.Aslında basit bir key presserdir (Tuşlara basma). En güzel özelliği tuşlara basarken oyunun ekranda olması zorunluluğunun olmamasıdır. Yani oyun ekranda olmasada program arkaplanda çalışabilir. Diğer bir özelliği ise silkroad penceresini boyutlandırabilmesidir oyunun penceresini P ve 0 seçenekleri arasında yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Önemli Not : Program açıkken herhangi bir yerden birşeyler kopyalayıp yapıştırırsanız program çalışmayı durdurur. Aslında tam olarak çalışmayı durdurmasada Res atan charın res alan charın seçili olma durumunu ordadan kaldırır ve reslenen charın ise mobu seçmiş olma özelliği iptal olur. Yani program çalışırken herhangi birşey kopyalarsanız resleme işlemi durur oyuna dönüp yeninden res atacak olan charınız ile res atacağınız charınızın üzerine shift ile tıklayıp seçemeniz ve res alan charında moblara saldırması için yeniden bir mob seçmeniz gerekmektedir.

Kullanımı

Yukardaki resimde numaralandırdığım yerlerin tek tek ne işe yaradığını açıklayacağım.

1. Bu alan bilgisayarınızda açık olan tüm sro clientlerini isimleri ile beraber gösterir.
2. Bu alan clientlere yeniden isim verebilmenize olanak tanır mesela client 1 veya client 2 şeklinde isim vererek karışıklığı önleyebilirsiniz.
3. Bu alan F1 deki skilinizin bulunduğu konumu seçmenize yarar. Eğer res skiliniz F1 de 1. Slot da ise buraya 1 yazmalısınız.
4. Bu alan seçilen skilin kullanım aralığını saniye cinsinden belirlemenize olanak tanır. 5 yazarsanız 5 saniyede bir skili kullanır.
5. Bu seçenek hakkında tam emin değilim sanırım pencere modunu aktif ediyor ama bilemiyorum tam olarak.
7. Bu alan silkroad penceresini yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır. Pencereleri P küçülterek pc nizin daha as kasmasını sağlayabilirsiniz.
8. Bu seçenek aşağıdaki client listesinde bulunan alanın yenilenmesini sağlar mesela sonradan bir client açarsanız ve listede gözükmezse bu butona tıklayıp görünmesini sağlayabilirsiniz.
9. Programı başlatır.
10. Programı durdurur.

Download / Indir (632 kb)

2.1.5:
http://turbobit.net/8erchmyf4euy/AutoRes_2.1.5.zip.html

Virüs Tarama Sonuçları :

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

Not: Kesinlikle zararlı birşey yoktur. Sonuçlarda görünenlerin tamamı programın yazıldığı autoit dilinin false positive etkisinden kaynaklanmaktadır. False postitive hakkında detaylı bilgiye google dan ulaşabilirsiniz.

Değişiklikler :

2.1.5 Changelog:

Overall code improvements.
GUI has changed slightly.

* Fixed crash at startup due to iSRO update.

Credits : theoneofgod , special thanks to him.

Moderatörün son düzenlenenleri:
farm yapıyorum işime yarayacaktır 3 char giriom 2si resle ugraşırken dier 84 lük wizle de unique avına çıkarım Cok işime yarıyacak eskiden 2 tane ile malesef zapt ediyordu pc yi bu cok güzel olmuş Eline Sağlık

Güvenimiz sonsuz sana güzel prgramlar buluyrsn eyw.

Bu devirde babana bile güvenmiceksin Malesef.

Ama bu sitede en cok paylasım yapanlardan birisin yapmassın öyle şey o yüzden laf yok.

Tesekkur ettim.

Calısan ,oto war buf basan program eklerseniz hayra geçer..
+ çalışma sistemi hakkında ss eklersnz bal gaymak olur

Bu Auto Res 2.0.4 Csrodada calisirmi ? yoksa sadece İSRO içinmi ?

isro içindir, csroda çalışırmı bilmiyorum deneyebilirsiniz

süpr bi program daha önce farm yaparken farklı forumlarda arıyrdum buluodum ama hepsi trojenliydi sonunda buldm şu programı valla saol ümit abi..

MesaLA ßu programı calıstırdıkbaska bı oyun oynuyorus kendı kendıne atarmı res atarmı yanı oyunu asaqı ınndırsek?

Birde carim resi diyer carima atiyor diyer taraf otamatik kabul edecek bir program varmi veya bu programın icinde öle bisey varmı?

Arkadaşlar Activate Window işaretlerseniz hep seçtiğiniz clientte kalıyor
onu seçmeyin msn de veya nette takılın.

Program güzelmiş Teşşekürler.

virustotalde tarattım 7 tane sonuc buldu . Admin bi bakarmısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri