• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Auto Res 2.1.5 01.07.2011 (Farm Yapanlar İçin Res Programı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.0.5 versiyonu eklendi, her ikiside çalışıyor isteyen istediğini kullanabilir.

her ikisi de sorunsuz çalışıyor kendim de kullanıyorum

Auto .it için zararlı gösteriyor.
hadi onu anladık da
Trojan.Auto it neden diyor.

Teşekkürler Acayip işime yarayacak bi yamuk olacağını düşünmüyorum.

Yükleyemiyorum :cry: yardımcı olur musun linkler kırıldı sanırım yenilersen sevinirim...

Deepblue çok tşkkrler. Hackshield'den sonra tek çalışan keyhelper programı. Çok makbule geçti.

Program çalışıyor çok güzel de karşıdan gelen resi nasıl kabul edicek o sıkıntı oluyor. Loader çıksaydın /arc on la işi çözüyorduk.. :(

Program çalışıyor çok güzel de karşıdan gelen resi nasıl kabul edicek o sıkıntı oluyor. Loader çıksaydın /arc on la işi çözüyorduk.. :(

Evet birde bu problem var dün 2 helperla denedim belki biri resi kabul ediyordur diye fakat olmadı onu nasıl çözebiliriz işin kötüsü fare dışında klavye işleminide kabul etmiyor...

Oyuna botla gireceksiniz ve resi kabul etme seçeneğini işaretleyeceksiniz bottan.

Programda res kabul etme gibi bir seçenek yok malesef.

arkadaşlar ben de söyle bi yazı çıkıyor start dedigimde

autores does not exist

diye yardımcı olursanız sevinirim

buldum beyler gerek kalmadı^^

rename tıklamammışım:^^

peki su konuda yardımcı olurmusunuz nasıl çift char accam acil yardımederseniz cok guzel olcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri