• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Auto Res 2.1.5 01.07.2011 (Farm Yapanlar İçin Res Programı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deepblue kardeşim ben isro bot kullanıyorum ve ondada şuan sürem kalmadı yani bi accaount yok nası yaparım oto res kabulunü..?Yardımlarını esirgeme gözünü sevem... x)

programda resi kabul etme özelliği yok sadece tuşlara basar yani basit bir keypresser ama arkaplanda da çalışıyor oto res için ya loaderin çıkmasını bekleyeceksiniz veya bir bot alacaksınız başka yolu yok

Ümit abi senin bu nubecoder da var mıdır bi oto res+oto res kabul edici?

DeepBlue içinde virus var tarattım ama tehlike seviyesini bilmem.

Sağol paylasım için sorunsuz çalışıyor.

DeepBlue içinde virus var tarattım ama tehlike seviyesini bilmem.

Sağol paylasım için sorunsuz çalışıyor.

İçindeki virüs değildir program autoitle yazılmıştır çıkan sonuç false positive dir ne demek olduğunu bilmiyorsanız google da araştırma yapabilirsiniz, önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi zararlı birşeyi buraya koymam.

İçindeki virüs değildir program autoitle yazılmıştır çıkan sonuç false positive dir ne demek olduğunu bilmiyorsanız google da araştırma yapabilirsiniz, önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi zararlı birşeyi buraya koymam.
Onlar için araştırmayı yaptım ben :)

What is False Positive ?

A False Positive is when you think you have a specific vulnerability in your program but in fact you don't. Many security scanners such as Nessus scan an application (or service/daemon) and attempt to find a vulnerability in it. Sometimes the signatures (the 'check logic') make mistakes and report a vulnerability that may not exist. False positive are not limited to scanners they also affect 'Web Application Firewalls' and 'NIDS's/IDS's/IPS's'. These monitoring products may report an attack attempt but sometimes confuse the data it received with valid information. Every once in awhile you may run a scanner that reports you as being vulnerable to a specific product (Like websphere) that you don't actually run. Sometimes the same vulnerability exists in multiple products but when the 'check' was written it was written with a specific application in mind and therefore the product and/or description for the vulnerability may not be 100% accurate.
Unfortunately false positives will continute to exist but they can be limited by the skill of the person writing the signatures or check logic. Before you go complaining to the vendor/author of the product you're using saying 'you need to learn how to write checks better' remember that these checks are carefully written and tested and you cannot always predict what everyone's custom environment will look like. If you think you have a false positive carefully work with the author/vendor to try and address the solution. Who knows maybe you *are in fact vulnerable*, or something else is vulnerable to that particular 'security check' as outlined above.

Yukarıdaki ingilizce...Bir de googledan çevirdim ama pek iyi olmadı :D

Yanlış pozitif zaman ancak programı belirli bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorum size değil aslında. Nessus gibi birçok güvenlik tarayıcıları (veya servis bir uygulama tarama / daemon) ve girişimi içinde bir güvenlik açığı bulmak için. Bazen imzalar ( 'kontrol mantığı') hata yapmak ve olmayabilir bir güvenlik açığı rapor. Yanlış pozitif onlar da 'etkiler tarayıcıları sınırlı değildir Web Uygulama Güvenlik duvarları' ve 'NIDS's /'s IDS / IPS's'. Bu izleme ürünler ancak bir saldırıyı rapor edebilir bazen geçerli bilgi ile alınan verileri karıştırmayın. Her bir süre içinde size gerçekten çalıştırmak olmayan bir tarayıcı bu kadar raporları, belirli bir ürün WebSphere (gibi) savunmasız olan çalıştırabilirsiniz. Bazen aynı açığı birden fazla ürün var ama zaman 'onay' bu güvenlik açığı için aklında belirli bir uygulama ve bu nedenle ürün ve / veya açıklama ile% 100 doğru olmayabilir yazılmıştır yazılmıştır.

Ne yazık ki yanlış var ama continute onlar kişi imza veya onay mantık yazma becerisi ile sınırlı olabilir. Sen satıcı şikayet go / sen nasıl daha iyi 'hatırlıyorum bu kontroller dikkatlice yazılmış ve test edilmiştir ve her zaman herkesin özel çevre nasıl görüneceğini tahmin edebilirim denetler yazma öğrenmek gerekir söyleyerek kullandığınız ürün yazar önce. Eğer yanlış bir dikkatle yazar çalışmak / satıcı denemek ve çözüm adresi olumlu olduğunu düşünüyorum. Aslında *, ya da başka bir şey bu 'özel güvenlik kontrolü' yukarıda özetlenen açık açık kim olduğunu belki * biliyor.

Hala anlamayan varsa tekrar bi araştırma yapabilirim..

6 da sorun varmış 7 yi çıkarmışlar ardından bende sorunlu olanı koymadım 6 ile 7 aynı zaten 7 sorunsuz sadece

ya linklerden hata alıyorum biri rapidashare koyabilir mi lütfennn :(

farm yapıyorum işime yarayacaktır 3 char giriom 2si resle ugraşırken dier 84 lük wizle de unique avına çıkarım Cok işime yarıyacak eskiden 2 tane ile malesef zapt ediyordu pc yi bu cok güzel olmuş Eline Sağlık
ya ndn olmuo bu oto res bu oto tus gibi bisi
otekı chara gecınce cekmıor res

benim virüs programı virüs buldu en sonda kinde ilkinde bulmadı kardeş site güvenim sonsuz ama bazı arkadaşları key helper res programları yüzünden soyuldu sorun olmaz demi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri