• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Auto Res 2.1.5 01.07.2011 (Farm Yapanlar İçin Res Programı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bişi dicem ben bu programda diğer çarı kaldırmak için ne yapıcam.Enter tuşu yok çar reslio dier çar kalkmıo

Programlar sadece tuşlara basar charı kaldırmak için botunuzu kullanmalısınız sbot da da isrobotda da resi kabul etme seçenekleri var.

Gerçekten İşe yarayacaktır minimum 1 saat boyunca orda resleyip beklemek cok sıkıcı oluyor ellerinize sağlık.

arkadaşlar res veriyorda otomatik kabul nasıl ediyor?

emegıne saygı duyuyorum elıne saglık sayende 2 tane 3,5 mılyon sp lı char oldu :D :D

çok saolasın gercekten sitede en cok program atansın sana guvenımız sonsuz

kullanmak istiyorum ama virus buluyor biri tam olarak acabilirmi vırus olarak gozuken dosya zararlımı zararsızmı yada tam oalrak bir vırusmu kullananlar yada bilenler acıklayabilirmi

Konunun altında açıklaması mevcut.

süpersin ya hep aradıgımı bı program saolcok teskkur ederım tesekkurunu verdım D:D:D:D:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri