• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bana 157x225 boyutlarında bir avatar yapar mısınız ? Asyalı kız tarcihimdir ^^
bdxtv.png
bdxub.png

Son düzenleme:
kai Hiwatari'nin resimiyle hem avatar , hem imza şuandaki gibi yani...
TheCyclone yazarsanız birde sevinirim teşekkürler :)

Böylesi daha iyi sanki kenarlıklar felan.:)
bf3wv.png
:p benim yolladığım resmin orijinalinden yaptın sanırım sonuçta senin gibi prof değilim acemiyim elimden o kadar geldi dediğin gibi bu daha hoş olmuş.

olurda başka kai imzası arayan olursa buda hoş geldi bana hatta ben koyacaktım ama bide avatar bulmam gerekir diye uğraşmadım.
bf41d.png

:p benim yolladığım resmin orijinalinden yaptın sanırım sonuçta senin gibi prof değilim acemiyim elimden o kadar geldi dediğin gibi bu daha hoş olmuş.

olurda başka kai imzası arayan olursa buda hoş geldi bana hatta ben koyacaktım ama bide avatar bulmam gerekir diye uğraşmadım.

Yok estağfirullah bende prof değilim elimden geldiğince yardımıcı olamaya çalışıyorum işte.:) Aynen senin gönderdiğine baktım kenarlıklar filan silinmiş oyüzden onu yaptım ama ışık var sende:ent

Yok estağfirullah bende prof değilim elimden geldiğince yardımıcı olamaya çalışıyorum işte.:) Aynen senin gönderdiğine baktım kenarlıklar filan silinmiş oyüzden onu yaptım ama ışık var sende:ent
​dediğim gibi onu kendim yaptım derslerden pek bir şey anlamadım araçları kurcalayarak ayarladım :D

Arkadaşlar bana Damon Salvatore avatarı yapabilirseniz sevinirim.
Ve şu resimdeki the vampire diaries altında yazan siyah yazıyı silmek mümkünse 10 numara 5 yıldız olur.
the_vampire_diaries_by_sohappymiro-d48nrxy.jpg

Teşekkürler.

imza için KaoZ arkadaşıma çok teşekkür ederim.

avatar için yardım edicek arkadaş yok mu Wayward yazmasına gerek yok

Son düzenleme:
Geri