• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield ile ilgili güzel bir avatar yapabilcek varmı :)

Battlefield ile ilgili güzel bir avatar yapabilcek varmı :)
bg6vn.png

Bana şu resimden güzel bir imza yapabilecek var mı arkadaşlar? Yalnız isim yazmak olmasın, bir şeyler kendinizden katarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden :) Boyut 500x200 veya 500x300 fark etmez. Ama 500x300 tercihimdir :)
musicismylifebyqinnid32.jpg

Son düzenleme:
Bana şu resimden güzel bir imza yapabilecek var mı arkadaşlar? Yalnız isim yazmak olmasın, bir şeyler kendinizden katarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden :) Boyut 500x200 veya 500x300 fark etmez. Ama 500x300 tercihimdir :)

Doruk 300 yapınca çok abest görünüyor bu resimde 275 yaptım bende :)

33zdz5y.jpg

l
koyma şunu diyorum o kadar ama dinleyen yokki eşek inadı var maşallah :D nell daha iyi :drym:

l
koyma şunu diyorum o kadar ama dinleyen yokki eşek inadı var maşallah :D nell daha iyi :drym:

Belki güzel bir şey yapan çıkar skain ol :D

----------

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın. Sadece isim yazmayın başka şeylerde ekleyin demek istedim :D

----------

Doruk 300 yapınca çok abest görünüyor bu resimde 275 yaptım bende :)

33zdz5y.jpg

sadece boyutlandırma değil, bir iki şey de kendinden katma şansın var mı :D? Bu resimden imza kullanmak konusunda inatçıyım D:

Belki güzel bir şey yapan çıkar skain ol :D

----------

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın. Sadece isim yazmayın başka şeylerde ekleyin demek istedim :D

----------

sadece boyutlandırma değil, bir iki şey de kendinden katma şansın var mı :D? Bu resimden imza kullanmak konusunda inatçıyım D:

Embriyo mu yazayım üstüne ps bilgim 0 :D

bgx6l.jpg

Resmi bozmadan şu siyah yerleri ve sağ üstte yazan yazıyı silip Eflin yazarsanız çok sevinirim :)

----------

bgxnk.png

Bunuda düzenleyip avatar yapabilirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden :)

Geri