• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben de bayan anime temalı nickimin geçtiği bir tane imza istiyorum hangi anime olduğunun pek önemi yok. :)
m29uw.png

Bana animeli kızlardan bi avatar yapılabilir mi?

2-3 örnek olsun tek yapınca beğenmeyebilirim çok cinsimdir , boyutları 140x180 olmalıdır :fky:

Bende photo scape var kendi font indirip yapıom elimden o geliyo yardım ettiysem ne mutlu bana

Beğendim canım benim sağolasın. Fakat 3.cü Photoshop ustalarıma söyleyişim , abi AVATAR istedim imza değil yaaaaaa noolur beni anlayınnnn :askk:

Geri