• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

images

Şu resime SlayerWitch yazarmısınız ?

images

images

Uygun bir şekilde L0nelyHeRo yazıp ve şu 2. ateşli bjk logosunu küçültüp uygun bir yere yerleştirip imza'yı yapabilecek varsa memnun olurum birde sağda A işaretini Çarşı olarak yazabilecek biri varsa memnun olurum.Birde galiba boyutu imza için uygun değil onuda imza boyutunu geçmicek şekilde olarak ayarlasanız iyi olur.

Bana bu hatunun resmini avatar olacak şekilde ayarlayacak bir babayiğit var mı ? Çalmayın bozuşuruz sonra :pispis

ffh4g.jpg

Beyler bir tane avatar arıyorum güzel bişi olsun elinde olan varmı acaba çizgi film veya çizgi karakter olmasın.

i6334659_ss1.jpg

Avatar boyutuna getirip, en iyi font'da, en iyi yazıyı ve efekt'i uygulayıp, resimin boyutunu zorlayın. :)

Teşekkürler. ^^

Banada bir imza yapabilirseniz güzel olur. :D Nick olarak Deepblue yazarsanız güzel olur.Başka bir forumd kullanıcam üye olurken nick yazdım durdum kabul etmedi en sonunda bunu kullandım ondan istiyorum. :D Ümit beye selamlar. :D

Banada bir imza yapabilirseniz güzel olur. :D Nick olarak Deepblue yazarsanız güzel olur.Başka bir forumd kullanıcam üye olurken nick yazdım durdum kabul etmedi en sonunda bunu kullandım ondan istiyorum. :D Ümit beye selamlar. :D

Ümit Abi İzin Vermediği Sürece Bu İsteğini Yapamam Malesef :pispis

Geri