• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1. Resmi Bastım Biraz Wallpaper dan ufalttım :D

Diğerleri Zaten Öyleydi :D

----------

Buldunuz PS Masteri istekleri yağdırıyorsunuz bakıyorum da değerini bilin adamın :pispis

Banada şu resmin köşesine değişik yazı stilleri ile Skrillex yazarmısın :)

tumblr_mcohnf8wt21r8d40ko1_500.png

İmza Boyutuna Getirdim o Pembe Yeri Kaldıramadım Resim Çok Bozuluyordu . 2 Tane Yaptım İnşallah Beğenirsin :)

Beğenmesende Söylersin Yenisini Yaparım

bu arkaplanı tek renk olarak yaptım sade ve basit oldu ama kullanmazsın yinede bak :D

fl415.png

Buda İmza Boyutuna Getirip Üstüne Yazı Yazdığım Resim

fl43l.png

---------------------------------------

Bu Arada Resimleri Basık Yapıyomuşum Üsttenmi Basık Bana Basık Gibi Gelmior :D

Uğraşmışın teşekkürler , hakikatende basık birazcık. Benim şimdiki imzamdaki gibi yapabilme imkanın var mı ? :D

Tamam Yaparım Tek Kadın Ve Nickini Yazıyorum İmzandaki Gibi 4 Tane Değişik Poz Yap Dicen Sandım :D:D

----------

Yani arkası beyaz olarak sadece hyuna olucak, arkadaki adam bozuyor imzayı :D
sigpic202792_15.gif

Bunları Yaptım Şuanki İmzana Yakın Yapıcaktım Eski Brush larımı Bulamadım Bulursam Yapıp Özel Mesaj Atarım.

fl6vy.png

fl6wd.png

fl6wn.png

Bu 1. ve 3. resimdeki arkaplan ve o yuvarlak yerler photoshopta öyle gözükmüyor buraya ekleyince tam belirgin oluyor onuda söyliyim bilgin olsun.

Photoshopta Soluklaştırıyorum Orayı Kayıt Edince Eski Haline Dönüyor :D

Resul biraz terleyeceksin ama :D ;

Bir avatar istiyorum. Assassin's Creed III'deki Ezio'nun resmi olsun üstünde. Bolca efekt olsun. Üstünede adamın yüzü biraz karaltılsın. Onun üstünede zırh'daki metalik yerleri parlattığın zaman oh. Teşekkürler şimdiden. :)

Bir avatar istiyorum. Assassin's Creed III'deki Ezio'nun resmi olsun üstünde. Bolca efekt olsun. Üstünede adamın yüzü biraz karaltılsın. Onun üstünede zırh'daki metalik yerleri parlattığın zaman oh. Teşekkürler şimdiden. :)

Atalarımızdan Ümit Abinin Bir Sözü Var :D

Üyelere imza yapma gibi bir sorumluluğunuz yok ancak zamanınız varsa ve isterseniz üyelere bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Çok Güzel Bir Söz Bence :D:D:D:D

Zamanım Olunca Yaparım Şuan Bilgisayarımla Kavga Ediyorum :D

----------

Örnek Bir Resim Atarsan Daha İyi Yaparım Resim Bekliyorum :)

Atalarımızdan Ümit Abinin Bir Sözü Var :D
Üyelere imza yapma gibi bir sorumluluğunuz yok ancak zamanınız varsa ve isterseniz üyelere bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Atalarımızdan BilekusSıtaylus ' unda bir sözü vardır. :D

[ACIKLAMA]
crs1p.gif

Bilgilendirme :
Sitenin bütün görsel işleriyle uğraşan kişidir. Kendi bölümünde sitenin genel görsel sorunlarını giderir.(Eksiz logo,banner)
Ayrıyetten yönetime "avatar ve imza" yapmaktada zorunludur. Üyelere isteklerine kalmış şekilde yardımcı olabilirler..[/ACIKLAMA]

Şuan Snn Avatara Başladım Herşeyi Anladımda Bolca Efect ten Kastın Ne :D

----------

Furkan SAdece Yüzü Karalttım Ve Zırhtaki Metalik Yerleri Parlattım Bolca Efekt Te Ne Demek İstediğini Yazarsan Ek Yaparım Şuanki Hali Bu :D

fmjq0.png

Geri