• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Takım olarak avatar ve imza yapabilmisiniz,konusu farketmez. Anime olabilir mesela.

Ya dostlarım benim ağızımdan kullanacağım diye bir laf çıktımı ? :D Duyan varmı ? :D

Avatar istek var ise alabilirim.
uzumaki kushina'dan bir avatar yapabilirmisin aslında pek değiştirmek istemiyorum avatarım gayet hoş ama nickin anlamı kızıl prenses kushina'ya uyabilir güzel bir avatar olursa kullabilirim.

dediğim gibi pek değiştirme niyetim yok istersen yapmayabilirsin.

uzumaki kushina'dan bir avatar yapabilirmisin aslında pek değiştirmek istemiyorum avatarım gayet hoş ama nickin anlamı kızıl prenses kushina'ya uyabilir güzel bir avatar olursa kullabilirim.

dediğim gibi pek değiştirme niyetim yok istersen yapmayabilirsin.
hfsu2.png

[ İmza olarak hazırlarmısın bunu bana] [ Müsayit olan bi yere '' Baddevil59''yazarsan sevinirim renkleri falan resime göre ayarlarsan iyi olur iyi forumlar. :)

Şu imzadaki köşedi resmi kaldırıp, imza boyutuna getirip, güzel bir font'da _DeaLyDeviL_ yazacak, birazda efekt verecek olan varmı ?

564509_10151233976837851_864680403_n.jpg

Geri