• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ İmza olarak hazırlarmısın bunu bana] [ Müsayit olan bi yere '' Baddevil59''yazarsan sevinirim renkleri falan resime göre ayarlarsan iyi olur iyi forumlar. :)

Arkadaşlar rica etsem biri bana güzel bir yazıyla resmin ustundekı müsayit bi yere Baddevil59 yazarak güzel bi efekt katarak hazırlıya bilirmi acaba şimdiden teşekkürler

Resmi Yaan Kişi İndex Kilidi Atmış Ama Bana Sökmez :D

Buyur 2 Tene Yaptım.

hgm34.png

hgm3w.png

Güzel bir avatar & imza istiyorum arkadaşlar, artık avatarımı değiştirmekten bıktım.

Avatarda kesinlikle kız resmi, oyun karakterleri içerikli ve çocukça şeyler istemiyorum arkadaşlar avatarıma bakan bir daha bakmalı o derece özenle ve güzelce yapmanızı istiyorum.

İmzaya gelirsek avatar ile aynı olmasın, kız resmi bunda da olmasın ve ''Intensify'' yazar,yazmaz o sizin tercihinize kalmış.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Güzel bir avatar & imza istiyorum arkadaşlar, artık avatarımı değiştirmekten bıktım.

Avatarda kesinlikle kız resmi, oyun karakterleri içerikli ve çocukça şeyler istemiyorum arkadaşlar avatarıma bakan bir daha bakmalı o derece özenle ve güzelce yapmanızı istiyorum.

İmzaya gelirsek avatar ile aynı olmasın, kız resmi bunda da olmasın ve ''Intensify'' yazar,yazmaz o sizin tercihinize kalmış.

Deniz abinin dediği gibi bir imza yapacak kişi varsa, bana yaparsa çok makbule geçer.

up up yok mu yapacak biri ?

_DeaLyDeviL_ yazacak varmı ? Yazı eklemeyi bende biliyorum, efekt'li güzel birşey olsun.

155deadlydevil.png

Geri