• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bdfaa7cf.png

Bu resimi imza boyutunda yapabilirmisin Bide Güzel bir arkaplan yapabilirseniz çok güzel olur.

Son düzenleme:
Burası sohbet yeri değil bidaha saat geç oldu nerde kaldı isteğim denirse direk ceza alıcaksınız

----------

bdfaa7cf.png

Bu resimi imza boyutunda yapabilirmisin Bide Güzel bir arkaplan yapabilirseniz çok güzel olur.

Teşekkür butonu altta,Sohbet etmeyiniz sadece isteğinizi isteyiniz

Kardeşim Bir İmza yapabilirmisin Işıklı, Üzerine xSky ve Reac Your Maximum yazarsan sevınırım :)

Kimse İmza İsteğimi Yapmadı Bende Photoshop'a Başladım Ve İmzanın Sonucunu Gördünüz Herkeze Tavsiye Kimseye Muhtaç Olmayın Kendiniz Yapın Ben Yaptım Yani Neyse İyi Bişeye Vesile Oldunuz Ok ßy.

Son düzenleme:
Esinlendim lan Bende çalışma yapıcam :D

----------

yaptım lanet olsun ;
21l5s92.png

kötü olabilir ama ben sevdim

Arkadaşlar banada bi v for vendetta ve joker olan bi imza yapabilirmisiniz en uygunundanda font (arka plan siyah olursa güzel olur.).

Silkroad 'ı kapatınca bişiler denerim belki kardeşim :)

Geri