• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanırsam tartışma çıkaracak resimler hariç takım oluyor.

Al bu da iş görür :/

7eoncwvc.png

trz5tdy3.png

Son düzenleme:
Banada AdigeEmperor Yapabilecek Varmıdır Resim Sizin Zevkinize Göre Olsun

Eğer Takım resmi koyduktan sonra tartışma çıkarsa "Sınırsız" Ban yersiniz. Konuda da not geçmiştim.

10814.gif

Bu İmzadaki AVRIL yazısı silinicek. ve xSky yazsı font değiştirmeden Gifli yapılıcak yapabilirmisiniz arkadaşlar rica etsem. Bide avatar yaparsanız çok iyi olur. :) Rica ediyorum:)

Arkadaşlar Lütfen yardım. Eğer yapılmıycak bişeyse söyleyin biliyim :(

Son düzenleme:
Bana Sagopa Kajmer Olan Bir İmza Yapabilirsiniz.

Birşeyler denedim bakalım umarım beğenirsin

934934.gif

695565.gif

----------

Baska güzel bir kız resmi güzel olsun ama böyle aynen NukeWatch yazarmısın XnCn :)

Özelden bir bayan ismi veya resmi atarmısın aklıma gelmiyor:D

----------

Baska güzel bir kız resmi güzel olsun ama böyle aynen NukeWatch yazarmısın XnCn :)

385693.gif

875231.gif

457815.gif

İşine Yarar umarım

Teşekkürler yarayacaktır :) Emeğine sağlık Selena Gomez çok güzel değildir ama imza güzel olmuş :)

Birşeyler denedim bakalım umarım beğenirsin

934934.gif

695565.gif

----------

Özelden bir bayan ismi veya resmi atarmısın aklıma gelmiyor:D

----------

385693.gif

875231.gif

457815.gif

İşine Yarar umarım

Şu İmzadaki Dalgayı Düz Yaparsan Senin İmzandaki Gibi Kullanabilirim Teşekkür Ederim.

bana bu 2 resimden bir avatar birde imza yaparmısın resimler canlı ve parlak yaparmısın teşekürler şimdiden
bu resim üzerine yanıp sönen yazı şeklinde Sauron yazarmısın
2ec1c2a.jpg

bunada parlayan yazı ile Balrog yazarmısın :)
2qw34mg.jpg

Son düzenleme:
10814.gif

Bu İmzadaki AVRIL yazısı silinicek. ve xSky yazsı font değiştirmeden Gifli yapılıcak yapabilirmisiniz arkadaşlar rica etsem. Bide avatar yaparsanız çok iyi olur. :) Rica ediyorum:)

Bende resimdeki gibi bir imza istiyorum :) ama üzerinde "CanYouStopMe" yazsın (bide arka planı değiştirebilirsen...(kendine göre birşeyler yap arka planı... :) )
3817.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Kardeşim Bu yazı rengi ne öyle:D belli bile olmuyor. :) Güzel bi renk verip hemde kayan yazı şeklinde yapsan? Pls :D

Geri