• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kaptan jacksparrowlu imza ve avatar Professional yazılı.

bide ayriyetten imzamdaki resmede Professional yazarsan sevinirim. :)

Se7en™;1597179' Alıntı:
kaptan jacksparrowlu imza ve avatar Professional yazılı.

bide ayriyetten imzamdaki resmede Professional yazarsan sevinirim. :)

Başka birisi yapmazsa yapıcam şuan işim var ama ^^

Brooke-Davis-Sophia-Bush-Wallpapers-brooke-davis-2785748-1024-768.jpg

Bu resimin uygun bi bölümüne Xecutioner yazarsanız sevınırım :)

bence artık kendin birşeyler yapmalisin hazır resim saçma.

Bende aynı düşünüyorum ama herkesin imzasını kendisi yaparsa bu cidden yorucu iş olur.Ama en azından PS yeteneğini geliştirmek adına yeni şeyler yapabilir.Bu kendinin neler bildiğinide öğrenmesinede yardımcı olur.

Eleştiri insanın yanlışlarını görmesine yarar çok sağolun,ö.m atan herkese kendi yaptığım imzaları attım gayette beğendiler 2 gün sonra bayram site için banner hazırlıyorum o yüzden hazır kullandım çok fazla imza yapmıyorum zaten çok profesyonel sayılmam kendimi ifade edebileceğim kadar kullanıyorum ps'yi.Birde eski ps masterlerden ricam kullandıkları arsivleri atabilirlerse çok sevinirim,değerleri yorumlarınız için teşekkürler yeniden

Geri