• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merhafa benim küçük bi ricam olacaktı , şuanki imzam sagopa kajmer resmi filan var ve yanında KaSTaMoNuLee yazıyor ya onu 3 boyutlu ve hafif daha parlak yapar mısınız ama taşmasın ve görüntüsü bozulmasın lütfen Teşekkürler şimdiden elinize emeğinize sağlık.

Yapar mısınız LütfeN
Merhafa benim küçük bi ricam olacaktı , şuanki imzam sagopa kajmer resmi filan var ve yanında KaSTaMoNuLee yazıyor ya onu 3 boyutlu ve hafif daha parlak yapar mısınız ama taşmasın ve görüntüsü bozulmasın lütfen Teşekkürler şimdiden elinize emeğinize sağlık.

bu resmin sağ alt köşesine çok büyük olmayan Saint. yazarsanız ve biraz açık renk olsursa sevinirim

2m693jn.jpg

hedinthecloudscolourcop.png

5135335658df9bc27c08.jpg

2rng6ch.jpg

Şunlara Pro Mising Yazıp mümkünse çerçeve felan yapabilirmisiniz ?

Baktımki Herkez İmzasına Kız Koyuyo Banada Bitane Güzel Bir Kız By_PoLaT Yazsın İmza Ve & Avatar Çok Dehşet Olsun :D

Yardımcı olunursa sevinirim.
Sahurdan sonra yapıcam hacı ama o dediğin çok karmaşık oldu denedimdehemde o maymunu bulamadım :D Sadece jack sparrow ve dawy yapsam ?

İstediğin imza veya avatar bi' film kahramanı ise filmi indirip izleyebilirsin güzel bulduğun sahneden kesitler kesip 1-2 editle çok güzel çalışmalar yapabilirsin ^^

Son düzenleme:
Şuanki imzamın üzerine 3 D olarak KaSTaMoNuLee yazar mısınız aynı şekilde biraz dikkat çekici.

bizede avatar yapıcakmısın o kadar yazdım imza istiyorum diye. sonra sayfadaki istekleri yapıyosun sadece. önceki sayfalarada baksan?

Geri