• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ls4sh.jpg

ls4ss.jpg

ls4t2.jpg

ls4tf.jpg

Buyur Yeni Fontlar

adamın nicki fırtına değilki Frintac fırtına yazmışsın ama güzel olmuş

evet ben o nıkı istedim..bu arada emeğine salık...çok tşk ederim...saol

Arkadaşlar Şunu Avatar Olarak kullancam Küçültüp Hd Böyle Net yaparmısınz Ben Koyunca Bozuluyor Netliği Bir toplarmısnız.Birde İmzaya Haraketli Resim koyuluyormu ?

748660_GOT_HS_07.10.12_EP301_5149-1359137509378-A.jpg

s.a kardeş bana bu resmin imzasını yap köşesinede küçük harflerler __CeSaReT__ yaz kafana göre güzel bi imza yap işte tarzı sana bıraktım
crysis3_bow.jpg

benim avatara benzer bir avatar önerebilirmisiniz veya önerebiliceğiniz avatar sitesi varmı ?

Sağolasın forum için büyük geliyor avatarın boyutu.

Son düzenleme:
neyse boşver o zaman forumun izin verdiği boyutlarda önerebilirmisin ?

oda olur senin önerdiğinin ilkini ve 3. sünü yapabilirsin.

avatarı koyarken bu hatayı alıyorum
Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için.

Geri