• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

564577188332.jpg
burdaki 2102 yi silip sonsuzluk işareti koyup imza standartlarına uygun hale getirmeniz mümkünmü ?

banada bi avatar ve imza yaparmısınız The Pretty Reckless diye bir metal grubu var onların resimleri olursa çok iyi olur veya eminemde olabilir

n59kb.jpg

suna güzel bir yazı türüyle heimdall yazarsanız makbule gecer :)

Kardeşim banada avatar+ imza yaparmısın , tamamen kendi zevkine göre :) 140x170 boyutunda.

Bana seytan (kirmizi melek) bide birtane normal beyaz melekli avatar ve imza yapin please

Küçük bir isteğim olucaktı benim:)

Acaba bu resimdeki halkayı siyah yapabilirmisiniz ?
paint ile denedim kırmızılar kalıyor , yapacak arkadaşa şimdiden teşekkürler :):)
ehauqp.png

Geri