• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Küçük bir isteğim olucaktı benim:)

Acaba bu resimdeki halkayı siyah yapabilirmisiniz ?
paint ile denedim kırmızılar kalıyor , yapacak arkadaşa şimdiden teşekkürler :):)
ehauqp.png

Şu şekilde sanırsam :)
nwf2h.png

Son düzenleme:
Normalde sevmem hazır resimden imza yapmayı, ama al bakalım beğenicekmisin;

• 33uyb1x.png
  • 6qgxp0.png

Brisine sadece isim yazdım diğerinde oynama yaptım, Black Rock Shooter özentiliği yaptım. Nasıl seversin bilmem. Beğenmezsen mutlaka belirt başkası yapsın :)
Hakan'a asırlık imza sözümü tutup bir şeyler karaladım ama bu kadar güzel olmadı. Ulan yaptığım en iyi imza heralde hala hayranım suna <3 PSD bulamıyorum ama o koyuyor...

Mümkün diye düşünüyorum fakat baya zor :( belkide değildir şu an bir internet kafeden yazıyorum netim olsa dener uğraşırdım:(

----------

Hakan'a asırlık imza sözümü tutup bir şeyler karaladım ama bu kadar güzel olmadı. Ulan yaptığım en iyi imza heralde hala hayranım suna <3 PSD bulamıyorum ama o koyuyor...

Kullandığın ışımalar çok iyi oturmuş ve son derece güzel bir çalışma :-*

Calyps0o rica etsem boş bir zamanında banada avatar ve imza yapar mısın? ZACA(Zafer)'e yaptığın avatar ve imza gibi olabilir ya da seninkine benzer bişey karı kız olmasa iyi olur.
Şimdiden teşekkür ederim zamanını ve vaktini buna harcadığın için :)

Calyps0o rica etsem boş bir zamanında banada avatar ve imza yapar mısın? ZACA(Zafer)'e yaptığın avatar ve imza gibi olabilir ya da seninkine benzer bişey karı kız olmasa iyi olur.

Yolda geliyor diyebilirim fakat önce kota savaşından galip çıkıp faturayı ödemem lazım :gf:

Şu resimde görmüş olduğunuz casper yazan yere Intensify yazabilecek var mı ?

2l9igkz.gif

Bi bak bakalım olmusmu.. 2 senedir eskisi kadar ps kullanmıyorum unuttuk bazı şeyleri ama, gif resimlerin üzedrinde oynama yapmak zordur özellikle böyle resimlerde, kartalın üzerine yazmıslar texti ama ortaya bişeyler yaptık işte, elimde font yoktu o yüzden boş halinide koyuyorum elinde font olan bi arkadaş daha güzelini yazıversin..

p343j.gif

ve

p343s.gif

Bana Supernatural dizisiyle alakalı bir imza avatar yapabilir misiniz? Üstünde bir yerde Northeaster yazsa yeter teşekkürler şimdiden :)

2NAKf.png
Z2rge.png

Umarım talebini karşılar kullandığın Nick ten yola çıkarak hazırlamaya çalıştım

Arkadaşlar konu açmıyım dedim şu gifi avatar olarak kullanmak üzere düzenleyebilirmisiniz yapamadımda :D http://j1306.hizliresim.com/1b/f/p4btm.gif

boyutlandıra bilirim ama sadece kırpabileceğimi düşünüyorum çerçeve genişliği ile oynayamam :/

----------

Arkadaşlar konu açmıyım dedim şu gifi avatar olarak kullanmak üzere düzenleyebilirmisiniz yapamadımda :D http://j1306.hizliresim.com/1b/f/p4btm.gif

kyE3c.gif

Geri