• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beklemekteyiz inşallah güzel bir şey çıkar :D

HEHE PAINT GIBI OLMUS:crw:

Beklemekteyiz inşallah güzel bir şey çıkar :D

Yüzüklerin efendisiyle ilgili imza ayarlayabilecek var mı? isim yazıcaksa HuanPa yazsın :D

İçerik eski olduğu için malzeme sıkıntısı yaşadım ama bişeyler çıktı ortaya tamam mükemmel değil ama idare eder

Mcvzd.png

Son düzenleme:
Yeniden avatar değiştirmeye karar verdim kendim avatar seçemiyorum şuanki avatarıma benzer birşeyler olabilir önerilerinizi bekliyorum.:)

Arkadaşlar avatar önerebilirmisiniz şuanki avatarıma benzer anime olabilir.

7cbc.png

Bu resmin sol üst köşesine bu resimdeki yazı fontu ile;
88895_orig.jpg
Hilal-i Ahmer şeklinde yazar mısınız? Hilal-i üstte Ahmer ise hilal-i'nin altında biraz sağa doğru kaymış şekilde olsun. Ayrınca yazının rengi o sağda ki kumların rengi ile aynı olursa sevinirim.

Battlefield-4-For-Desktop-Wallpaper.png

bana bu resmin ortadakinin avatar olarak ve tamamını imza olarak yapabilecek bir arkadaş varmı koşelere kenarlara değişik effektler ekleyebilrse yapıcak arkadaş çok sevinirm şyöel değişik birşey olmasını istiyorum şimidden teşekkürler

Bana da güzel Avatar - İmza yapabilicek olan varmı acaba ?

Korean Girls öneliğimdir olmadı Asians :)

Tüm bunlar için zamana ihtiyacım var Castor ' a yaptığım imza için 20 dakika harcadım ama okadar vaktim olduğu için çalışma çıkarmak için zamana ihtiyacım var sabah 8 akşam 8 çalışıyorum vaktim olmadığı için burayla pek ilgilenemedim vakit bulduğumda yardımcı olmaya çalışıcam

Banada profil resmi yapabilecek varmı :D
Üstünde WhereİsMyMind yazıcak böyle şekilli bi fontla :)
arkaplandada physco pass animesinden Shinya Kougami olsun.
Acık mavi tonları fazlalıkta olabilir teşekkürler :)
boyutu 225X325 olabilir mi ?

Son düzenleme:
c-money-soul-possibility-control-1-1.png

Şu fotoyu birisi 128x128 bit haline getirebilir mi fazla bozmadan? Şimdiden teşekkürler :)

Geri