• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

beğenmessen kullanmayabilrsin :)

9700.png

Eline sağlık ama biraz daha farklı gerek :) Avatara da ihtiyacım var, tekrar teşekkür ederim :beer

ben yokken imza yapan herkese teşekkürler muhabbet alanı değildir teşekkür butonuna bas geç ö.mesajdan istek istemeyin,gifli herhangi bi isteğinizi yapmıyorum kayan yazı yazan adam zart zurt gibi,yeniden teşekkürler

ben yokken imza yapan herkese teşekkürler muhabbet alanı değildir teşekkür butonuna bas geç ö.mesajdan istek istemeyin,gifli herhangi bi isteğinizi yapmıyorum kayan yazı yazan adam zart zurt gibi,yeniden teşekkürler

Bununla ilgili bir de avatar yaparsan süper olur Utku :D

daha paylaşırsak ps master bizi şikayet edicek :D safadsfads meslek elden göcüyo :D

@XnCN

Işşşşşteeeee istediğim imza :D 1.yi kullanacağım fakat ayrıntısını attım, avatarını da yaparsan benim için süper olur :D

Güzel durdu ya :D Ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

Geri