• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

A4KB.gif

O harfi renk değiştirir:)
B97Q.gif

Sağ altta Reach your maximum yazıyor:)
umarım dogru anlamısımdır:)

Süper olmuş teşekkürler :)

Beyler bana karayip korsanlarından jackden bi avatar bide kraken gemiyi yutarken net geniş mi imzasını yaparmısınız ona uygun birde pirates tarzı fontta imza.

Slipknot [İnternetten bakabilirsiniz xD] ile ilgili bir imza istiyorum. Çok güzel olsun , çok şeker olsun , süper olsun :D The Other Me yazsın , moderatör ' de yazabilir :D

Teşekkür Ederim Çok Güzel Olmuş
Gözüme Çakılıyodu Acele Yapmıştım Öncekini Al Yeni Hali Daha Güzel Bence
20466.gif

----------

Slipknot [İnternetten bakabilirsiniz xD] ile ilgili bir imza istiyorum. Çok güzel olsun , çok şeker olsun , süper olsun :D The Other Me yazsın , moderatör ' de yazabilir :D
Arkadaşım Slipknotun Neyi Şeker Olsun Görünce Kusasım Geliyo Ne Haltsa Artık :roll:

Geri