• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Avril-Lavigne-09.jpg

avril+lavigne

Kardesm ben bir imza rica edicektim. tercihim 2. resim ancak bırbırlerıne benzıyorlar zaten hatta aynı sayılırlar :D tercihim 2.si ancak sn hangısnı rahat yapabılıyorsan onu kullan ustunde LegendLover yazarsa çoook makbüle geçer :) Adımda hareketli olursa iyi olur ama daha cok hafif motifler olsun çizgisel falan :D

Son düzenleme:
eray herkese döktür bize sıra gelince sesin çıkmasın çıkışta görüşücez seninle :D :kheart:

Avril-Lavigne-09.jpg

avril+lavigne

Kardesm ben bir imza rica edicektim. tercihim 2. resim ancak bırbırlerıne benzıyorlar zaten hatta aynı sayılırlar :D tercihim 2.si ancak sn hangısnı rahat yapabılıyorsan onu kullan ustunde LegendLover yazarsa çoook makbüle geçer :) Adımda hareketli olursa iyi olur ama daha cok hafif motifler olsun çizgisel falan :D

1911.png

1928.png

Avril-Lavigne-09.jpg

avril+lavigne

Umarım Beğenirsin İkisi İlede yapdım:)
2. Resim
K9Q4.gif

ZWZW.gif

1.Resim
ZJHH.gif

V7TW.gif

----------

Bu Resmi imzamdaki gibi yapıp , güzel bi font ile MySelfDream Yazarmısınız :)Lütfennnnnnnn: D

Umarım Beğenirsin
SMHK.gif

2. resimde yazı dısı ve kadının dısında bir parıltı var:)
QF76.gif

sigpic118149_2.gif

İmzanın Kenarları Çok keskin biraz kesebilirmisiniz ?
Örnek
sigpic39579_69.gif

2 gündür yoktum evde şimdi geldim imzam yapılmadı avatar isteyom diyenler yazabilirler tektek inceledim büyük ihtimal herkesin yapılmış

Geri