• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Baya ugrastım umarım beğenirisin:) Avatarı baska bir arkadaş yada ps master yapar:)

5HCW.gif

YYD8.gif

Farklı olarak
57HK.gif

Bunları ışıklı yapar mısın

Yeni İmza Yapmaya Başlayan Arkadaşlar Ufakbir Uyarı 500x200'ü gecmesin yaptiğiniz imzalar ve bölüm kurallarını detaylıca okuyunuz.:shm:

Arkadaşlar banadakarayip korsanlarından bi imza yaparmısınız mümkünse çıkıntılı olmasın ama biraz olursa olur o kadarda şimdiden teşekkürler.

Beyler Hareketli İmza İstiyorum Resim Size Kalmış AdigeEmperor yazsın Yeter Yapana Şimdiden Teşekkürler

Bende yaptım bir tane Klasik Renkkli :D

jbzqmnf9.gif

----------

Arkadaşlar banadakarayip korsanlarından bi imza yaparmısınız mümkünse çıkıntılı olmasın ama biraz olursa olur o kadarda şimdiden teşekkürler.

Aceleye geldi 5 dk once gordum az sonra cıkcaz 2 tane anca yetıstırdım ama ıyı olmadı sanırım gelınce yaparım yarın ogleden sonra gelcem :D

chqzxidx.jpg

dqcdat2h.png

----------

Yeni İmza Yapmaya Başlayan Arkadaşlar Ufakbir Uyarı 500x200'ü gecmesin yaptiğiniz imzalar ve bölüm kurallarını detaylıca okuyunuz.:shm:

ben yenı basladım ama butun ımzalar 500x200 okduum ole yapıyorum :D

İstediğini anlasam tmmda sen bana kadın adını ver ben başka buliyim

Eva Mendes

----------

Baya uzun ve karısık olmuş:D ben anladıgım kadar yapdım umarım beğenirsin:)
YOVO.gif

Teşekkürler güzel olmuş ama bitanede Ps master ımız arka fonunu değiştirerek ve yazıda ışık efekti kullanarak yaparsa çok iyi olur şimdi arka fonunu istediğim şekilde bi imza paylaşıcam ona göre anlar zaten.

2zee41w.png

Bu şekil bi arka fon olursa çok güzel olur.

Son düzenleme:
Bugün bütün işleri bitirdim imzasını beğenmeyen imza isteyenler konu altına KURALLARA UYGUN-DOĞRU ÜSLUPLA VE İSTEKLERİNİ NET ŞEKİLDE BELİRTSİNLER.
#Ben imza istiyorum takıl kafana ağa. diyen olursa istediği kadar yırtınsın yinede yapmıyorum.İstediğiniz imza karakterinin RESMİNİ-ARKAPLAN ŞABLONUNU-YAZI ŞEKLİNİ VE RENGİNİ BELİRTSİNLER.
#Kurallara uyanlara canı gönülden teşekkür ediyorum..

Son düzenleme:
Cher Lloyd 'dan bir imza birde avatar istiyorum kafana göre takıl üstüne güzel bir şekilde SasukeJones yazabilirsen sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Umarım Beğenirsin:) [Kadın doğrumu tam bilmiyorum orjinal sitesinde buldum]

3EEF.gif
XNCN Dostum Şu İmzalarında Yarısı Dolu Yarısı Boşu Bırak Doldurasım Geliyo :D
Bu Arada Buyur Bende Bişiler Yaptım Hangisini Beğenirsen Kullan Kardeşim.
İmza:
8081.gif

Buda Avatar:
sasukejonesavatar.jpg

Buyur Kardeşim İkiside Kurallara Uygun Ve Eniyi Şekilde Hazırlandı Tescilletmedim :D

XNCN Dostum Şu İmzalarında Yarısı Dolu Yarısı Boşu Bırak Doldurasım Geliyo :D
Bu Arada Buyur Bende Bişiler Yaptım Hangisini Beğenirsen Kullan Kardeşim.
İmza:
8081.gif

Buda Avatar:
sasukejonesavatar.jpg

Buyur Kardeşim İkiside Kurallara Uygun Ve Eniyi Şekilde Hazırlandı Tescilletmedim :D
İsteğe göre dolduruyorum :) ve Genel olarak bakarsan hiçbir zaman tek biçimli imza yapmamısımdır 2 adet koydum :) sen görmek istediğini gördün

κѓдĽ;1635142' Alıntı:
Eva Mendes

----------

Teşekkürler güzel olmuş ama bitanede Ps master ımız arka fonunu değiştirerek ve yazıda ışık efekti kullanarak yaparsa çok iyi olur şimdi arka fonunu istediğim şekilde bi imza paylaşıcam ona göre anlar zaten.

2zee41w.png

Bu şekil bi arka fon olursa çok güzel olur.

Boş bi zamanınız olursa hallederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

----------

İstediğini anlasam tmmda sen bana kadın adını ver ben başka buliyim

Eva Mendes

Güzel bir imza yapar mısınız ?
Güzel bir kız olsun xncn nin imzasının benzeri olsun :)

Geri