• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Avatar ve İmza Kurallarını İhlal etmiycek şekilde isterseniz memnun oluruz. PS Master arkadaşlar özellikle dikkat edeceklerdir :)

+Burası Sohbet yeri değildir.

İmzamdaki Jumperll yazısını değiştirip yerine

SnowSlave* yazabilirseniz şimdiden teşekkürler.

Bir anime imza yaparmısınız Conectado yazsın kenarında falan bir yerinde The_Ottoman yaparsa çok makbule geçer :) tekrarlıyorum isteğimi...

Bu Resme Güzelce The Maestro Yazıp Kenarlarını Şekillendirebilirmisin Şimdiden Cok Cok Teşekkür Ederim
255563b.jpg

Uykudan çatlıyorum fakat 3,4 arkadaşın imzasını yerine getirecem :/

SaiTJerome
Bu ilk senin : Acele ile oldu kusra bakma özenmedim.
5a8a4u7r.png

Resimler silindi. O kadar konu açılıyor anlamıyor musunuz? Forumda bayan da var çocukta. O tür resimler yasak :

Buna benzer bi avatarda bana yapabilirmisin şimdiden teşekkürler.

Fotoğraf bu istediim ise:Hani bi kare gibi birsey oluo sağ tarafda resim sol karenin içindede yazı ( MySelfDream) Yaparsanız sewinirim kaç kez konu açtım ama ilgilenen olmadı artık yapılsın lütfen .:)

İmza & Avatar kurallarına uymuyor :)
PS Masterler göğüs tekoltesini kırpar bişeyler yapar.

Benimkide yapılacak mı?
Metin2 karakterlerının oldugu anime çizgi film gibi bir resim hanı yapıyorlar ya ustunede ByMetin2 yazarsanız sevınırım.

Son düzenleme:
Geri